U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår, Rød

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
481630
09-06 2024
10:00
FA 2000 4
Brønshøj BK 2
09. jun
10:00
FA 2000 4
Brønshøj BK 2
481632
09-06 2024
10:00
Bispebjerg Bk. 2
Skjold 3
09. jun
10:00
Bispebjerg Bk. 2
Skjold 3
481660
09-06 2024
10:00
HIK 3
Nørrebro United 5
09. jun
10:00
HIK 3
Nørrebro United 5
481661
09-06 2024
10:00
Østerbro IF 2
Vanløse 4
09. jun
10:00
Østerbro IF 2
Vanløse 4
481646
09-06 2024
10:25
FA 2000 4
B.93 5
09. jun
10:25
FA 2000 4
B.93 5
481653
09-06 2024
10:25
Skjold 3
B 1903 3
09. jun
10:25
Skjold 3
B 1903 3
481662
09-06 2024
10:25
HIK 3
FB 5
09. jun
10:25
HIK 3
FB 5
481663
09-06 2024
10:25
Vanløse 4
GVI 3
09. jun
10:25
Vanløse 4
GVI 3
481655
09-06 2024
10:50
B 1903 3
Brønshøj BK 2
09. jun
10:50
B 1903 3
Brønshøj BK 2
481664
09-06 2024
10:50
FB 5
Østerbro IF 2
09. jun
10:50
FB 5
Østerbro IF 2
481665
09-06 2024
10:50
GVI 3
Nørrebro United 5
09. jun
10:50
GVI 3
Nørrebro United 5
481656
09-06 2024
11:15
Bispebjerg Bk. 2
FA 2000 4
09. jun
11:15
Bispebjerg Bk. 2
FA 2000 4
481658
09-06 2024
11:15
Brønshøj BK 2
Skjold 3
09. jun
11:15
Brønshøj BK 2
Skjold 3
481666
09-06 2024
11:15
Østerbro IF 2
HIK 3
09. jun
11:15
Østerbro IF 2
HIK 3
481667
09-06 2024
11:15
Nørrebro United 5
Vanløse 4
09. jun
11:15
Nørrebro United 5
Vanløse 4
481654
09-06 2024
11:40
B.93 5
Bispebjerg Bk. 2
09. jun
11:40
B.93 5
Bispebjerg Bk. 2
481659
09-06 2024
11:40
B.93 5
B 1903 3
09. jun
11:40
B.93 5
B 1903 3
481668
09-06 2024
11:40
FB 5
GVI 3
09. jun
11:40
FB 5
GVI 3

Stilling

Kommende kampe

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
481669
16-06 2024
10:00
FA 2000 4
Nørrebro United 5
16. jun
10:00
FA 2000 4
Nørrebro United 5
481670
16-06 2024
10:00
GVI 3
Østerbro IF 2
16. jun
10:00
GVI 3
Østerbro IF 2
490695
16-06 2024
10:00
Vanløse 4
Brønshøj BK 2
16. jun
10:00
Vanløse 4
Brønshøj BK 2
490696
16-06 2024
10:00
FB 5
B.93 5
16. jun
10:00
FB 5
B.93 5
481671
16-06 2024
10:25
FA 2000 4
B 1903 3
16. jun
10:25
FA 2000 4
B 1903 3
481673
16-06 2024
10:25
Østerbro IF 2
Bispebjerg Bk. 2
16. jun
10:25
Østerbro IF 2
Bispebjerg Bk. 2
490697
16-06 2024
10:25
Vanløse 4
Skjold 3
16. jun
10:25
Vanløse 4
Skjold 3
490698
16-06 2024
10:25
B.93 5
HIK 3
16. jun
10:25
B.93 5
HIK 3
490690
16-06 2024
10:50
B 1903 3
GVI 3
16. jun
10:50
B 1903 3
GVI 3
490691
16-06 2024
10:50
Bispebjerg Bk. 2
Nørrebro United 5
16. jun
10:50
Bispebjerg Bk. 2
Nørrebro United 5
490699
16-06 2024
10:50
Skjold 3
FB 5
16. jun
10:50
Skjold 3
FB 5
490790
16-06 2024
10:50
HIK 3
Brønshøj BK 2
16. jun
10:50
HIK 3
Brønshøj BK 2
490692
16-06 2024
11:15
GVI 3
FA 2000 4
16. jun
11:15
GVI 3
FA 2000 4
490693
16-06 2024
11:15
Nørrebro United 5
Østerbro IF 2
16. jun
11:15
Nørrebro United 5
Østerbro IF 2
490791
16-06 2024
11:15
FB 5
Vanløse 4
16. jun
11:15
FB 5
Vanløse 4
490792
16-06 2024
11:15
Brønshøj BK 2
B.93 5
16. jun
11:15
Brønshøj BK 2
B.93 5
490694
16-06 2024
11:40
B 1903 3
Bispebjerg Bk. 2
16. jun
11:40
B 1903 3
Bispebjerg Bk. 2
490793
16-06 2024
11:40
Skjold 3
HIK 3
16. jun
11:40
Skjold 3
HIK 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind