U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
488236
04-05 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:00
Hekla
FC Damsø
488237
04-05 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:00
Hellas
Dragør BK
488238
04-05 2024
10:25
Oversidder
Fælledparken 1
04. maj
10:25
Oversidder
Hekla
488240
04-05 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:25
FC Damsø
Hellas
488241
04-05 2024
10:50
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
10:50
Dragør BK
Oversidder
488242
04-05 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:50
Hellas
Hekla
488243
04-05 2024
11:15
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
11:15
FC Damsø
Oversidder
488244
04-05 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
11:15
Hekla
Dragør BK
488245
04-05 2024
11:40 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
11:40
Dragør BK
FC Damsø
488246
04-05 2024
11:40
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
11:40
Oversidder
Hellas
488247
26-05 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:00
FC Damsø
Hekla
488248
26-05 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:00
Dragør BK
Hellas
488249
26-05 2024
10:25
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:25
Hekla
Oversidder
488250
26-05 2024
10:25
Hellas
!
NB: Hellas er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:25
Hellas
FC Damsø
488251
26-05 2024
10:50
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:50
Oversidder
Dragør BK
488252
26-05 2024
10:50
Hellas
!
NB: Hellas er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:50
Hekla
Hellas
488253
26-05 2024
11:15
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:15
Oversidder
FC Damsø
488254
26-05 2024
11:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:15
Dragør BK
Hekla
488255
26-05 2024
11:40 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:40
FC Damsø
Dragør BK
488256
26-05 2024
11:40
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:40
Oversidder
Hellas
488257
01-06 2024
10:00
FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
10:00
Hekla
FC Damsø
488258
01-06 2024
10:00
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
10:00
Hellas
Dragør BK
488259
01-06 2024
10:25
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
10:25
Oversidder
Hekla
488260
01-06 2024
10:25
FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
10:25
FC Damsø
Hellas
488261
01-06 2024
10:50
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
10:50
Dragør BK
Oversidder
488262
01-06 2024
10:50 Kastrup IA ved Røllikevej SkoleBane 5V5_4 Kastrup Boldklub
01. jun
10:50
Hellas
Hekla
488263
01-06 2024
11:15
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:15
FC Damsø
Oversidder
488264
01-06 2024
11:15
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej
Kastrup Boldklub
01. jun
11:15
Hekla
Dragør BK
488265
01-06 2024
11:40
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej
Kastrup Boldklub
01. jun
11:40
Dragør BK
FC Damsø
488266
01-06 2024
11:40
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:40
Oversidder
Hellas
488267
09-06 2024
12:30
Hekla
!
NB: Hekla er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
AB Tårnby
09. jun
12:30
FC Damsø
Hekla
488268
09-06 2024
12:30 Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på bowling AB Tårnby
09. jun
12:30
Dragør BK
Hellas
488269
09-06 2024
12:55
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
12:55
Hekla
Oversidder
488271
09-06 2024
12:55
FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på bowling
AB Tårnby
09. jun
12:55
Hellas
FC Damsø
488272
09-06 2024
13:20
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
13:20
Oversidder
Dragør BK
488273
09-06 2024
13:20
Hekla
!
NB: Hekla er taberdømt
Tårnby Stadion 1
AB Tårnby
09. jun
13:20
Hekla
Hellas
488274
09-06 2024
13:45
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
13:45
Oversidder
FC Damsø
488275
09-06 2024
13:45
Hekla
!
NB: Hekla er taberdømt
Tårnby Stadion 1
AB Tårnby
09. jun
13:45
Dragør BK
Hekla
488276
09-06 2024
14:10
FC Damsø
!
NB: FC Damsø er taberdømt
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på bowling
AB Tårnby
09. jun
14:10
FC Damsø
Dragør BK
488277
09-06 2024
14:10
Oversidder
Tårnby Stadion 1 AB Tårnby
09. jun
14:10
Hellas
Oversidder
488278
16-06 2024
10:00 Vanløse Idrætspark 1 FC Damsø
16. jun
10:00
Hekla
FC Damsø
488279
16-06 2024
10:00 Vanløse Idrætspark 1 FC Damsø
16. jun
10:00
Hellas
Dragør BK
488280
16-06 2024
10:25
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:25
Oversidder
Hekla
488281
16-06 2024
10:25 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:25
FC Damsø
Hellas
488282
16-06 2024
10:50
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:50
Dragør BK
Oversidder
488283
16-06 2024
10:50 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:50
Hellas
Hekla
488284
16-06 2024
11:15
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:15
FC Damsø
Oversidder
488285
16-06 2024
11:15 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:15
Hekla
Dragør BK
488286
16-06 2024
11:45 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:45
Dragør BK
FC Damsø
488287
16-06 2024
11:45
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:45
Oversidder
Hellas
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind