VinterBOLD U-19 Drenge 1-2, Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
583081
fr24-11 2023
18:00 Vemmelev Kunstgræs
24. nov 2023
18:00
Sørbymagle IF
Sorø Freja
583079
26-11 2023
12:30
Oversidder
Oversidder
26. nov 2023
12:30
Oversidder
Oversidder
583082
26-11 2023
13:00 Holmegaardhallen kunst
2
-
5
26. nov 2023
13:00
Holmegaard GB
2
Herlufsholm GF
5
583080
26-11 2023
14:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
2
-
2
26. nov 2023
14:00
IF Frem Bjæverskov
2
AIK 65 Strøby Fodbold
2
583083
fr15-12 2023
18:00
Oversidder
15. dec 2023
18:00
Oversidder
Holmegaard GB
583086
17-12 2023
15:00
Oversidder
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
17. dec 2023
15:00
Herlufsholm GF
Oversidder
583085
on17-01 2024
19:30 Sorø Stadion
3
-
2
17. jan
19:30
Sorø Freja
3
IF Frem Bjæverskov
2
583100
fr19-01 2024
18:00
Oversidder
Vemmelev Kunstgræs
19. jan
18:00
Sørbymagle IF
Oversidder
583101
21-01 2024
13:00 Holmegaardhallen kunst
4
-
2
21. jan
13:00
Holmegaard GB
4
Sorø Freja
2
583087
21-01 2024
14:00
Oversidder
21. jan
14:00
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
583088
fr26-01 2024
19:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
UHT
26. jan
19:00
IF Frem Bjæverskov
Herlufsholm GF
UHT
583084
28-01 2024
14:00 Strøbyhallen Kunstgræs
UHT
28. jan
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Sørbymagle IF
UHT
583104
04-02 2024
14:00 Strøbyhallen Kunstgræs
HHT
04. feb
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Holmegaard GB
HHT
583105
04-02 2024
14:00
Oversidder
Sorø Stadion
04. feb
14:00
Sorø Freja
Oversidder
583106
fr09-02 2024
19:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT
09. feb
19:00
Herlufsholm GF
Sørbymagle IF
UHT
583103
fr16-02 2024
18:30
Oversidder
16. feb
18:30
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
583108
fr01-03 2024
18:00
Oversidder
01. mar
18:00
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
583109
fr01-03 2024
18:00 Vemmelev Kunstgræs
HHT
01. mar
18:00
Sørbymagle IF
Holmegaard GB
HHT
583107
02-03 2024
14:30
Oversidder
02. mar
14:30
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
583121
fr08-03 2024
19:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
UHT
08. mar
19:00
IF Frem Bjæverskov
Sørbymagle IF
UHT
583124
fr08-03 2024
19:00
Oversidder
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
08. mar
19:00
Herlufsholm GF
Oversidder
583123
10-03 2024
13:00
Oversidder
Holmegaardhallen kunst
10. mar
13:00
Holmegaard GB
Oversidder
583122
10-03 2024
16:00 Strøbyhallen Kunstgræs
UHT
10. mar
16:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Sorø Freja
UHT
583126
fr15-03 2024
18:00
Oversidder
Vemmelev Kunstgræs
15. mar
18:00
Sørbymagle IF
Oversidder
583128
17-03 2024
13:00 Holmegaardhallen kunst
UHT
17. mar
13:00
Holmegaard GB
IF Frem Bjæverskov
UHT
583127
17-03 2024
14:00
Oversidder
Sorø Stadion
17. mar
14:00
Sorø Freja
Oversidder
583125
17-03 2024
16:00 Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
4
17. mar
16:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Herlufsholm GF
4
583110
on20-03 2024
19:00 Sorø Stadion
1
-
10
20. mar
19:00
Sorø Freja
1
Herlufsholm GF
10
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind