VinterBOLD U-14 drenge 4, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
952261
18-11 2023
09:00 Brøndby Stadion
3
-
0
18. nov 2023
09:00
Brøndbyernes IF
3
Ørestad IF
0
952258
18-11 2023
12:00 Valby Idrætspark
4
-
2
18. nov 2023
12:00
Hellas
4
Vanløse
2
952259
19-11 2023
09:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
7
19. nov 2023
09:00
Hvidovre IF
0
BK Avarta
7
952260
19-11 2023
10:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
1
19. nov 2023
10:00
Glostrup
4
Fremad Amager
1
952262
26-11 2023
16:00 B 93 Svanemølleanlæg.
7
-
3
26. nov 2023
16:00
B.93 (2)
7
AB Tårnby
3
952267
02-12 2023
12:00 Tårnby Stadion
1
-
6
02. dec 2023
12:00
AB Tårnby
1
Glostrup
6
952263
02-12 2023
12:30 Sundby Idrætspark
1
-
4
02. dec 2023
12:30
Ørestad IF
1
B.93 (2)
4
952264
02-12 2023
13:00 Vanløse Idrætspark
4
-
9
02. dec 2023
13:00
Vanløse
4
Brøndbyernes IF
9
952265
02-12 2023
13:30 Espelunden Kunstgræs
2
-
4
02. dec 2023
13:30
BK Avarta
2
Hellas
4
952266
03-12 2023
16:00 Sundby Idrætspark
8
-
3
03. dec 2023
16:00
Fremad Amager
8
Hvidovre IF
3
952271
16-12 2023
10:00 Brøndby Stadion
3
-
3
16. dec 2023
10:00
Brøndbyernes IF
3
BK Avarta
3
952272
16-12 2023
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
6
16. dec 2023
12:00
B.93 (2)
3
Glostrup
6
952268
16-12 2023
12:30 Sundby Idrætspark
5
-
2
16. dec 2023
12:30
Ørestad IF
5
Vanløse
2
952270
16-12 2023
15:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
4
16. dec 2023
15:30
Hvidovre IF
3
AB Tårnby
4
952269
17-12 2023
12:00 Valby Idrætspark
HHT
17. dec 2023
12:00
Hellas
Fremad Amager
HHT
952593
13-01 2024
13:00 Vanløse Idrætspark
3
-
1
13. jan
13:00
Vanløse
3
B.93 (2)
1
952678
13-01 2024
14:00 Tårnby Stadion
13. jan
14:00
AB Tårnby
Hellas
952595
14-01 2024
10:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0
-
2
14. jan
10:00
Glostrup
0
Hvidovre IF
2
952594
14-01 2024
11:00 Espelunden Kunstgræs
1
-
4
14. jan
11:00
BK Avarta
1
Ørestad IF
4
952677
14-01 2024
16:00 Sundby Idrætspark
2
-
7
14. jan
16:00
Fremad Amager
2
Brøndbyernes IF
7
952680
20-01 2024
10:00 Valby Idrætspark
UHT
20. jan
10:00
Hellas
Glostrup
UHT
952681
fr26-01 2024
17:00 Vanløse Idrætspark
3
-
3
26. jan
17:00
Vanløse
3
BK Avarta
3
952679
fr26-01 2024
19:00 Sundby Idrætspark
2
-
3
26. jan
19:00
Ørestad IF
2
Fremad Amager
3
952682
27-01 2024
10:00 Brøndby Stadion
4
-
1
27. jan
10:00
Brøndbyernes IF
4
AB Tårnby
1
952683
27-01 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
7
-
1
27. jan
12:00
B.93 (2)
7
Hvidovre IF
1
952691
11-02 2024
11:45 Espelunden Kunstgræs
5
-
3
11. feb
11:45
BK Avarta
5
Fremad Amager
3
952684
02-03 2024
10:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
3
02. mar
10:00
Hvidovre IF
0
Hellas
3
952686
03-03 2024
10:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
8
-
1
03. mar
10:00
Glostrup
8
Brøndbyernes IF
1
952688
03-03 2024
10:00 Tårnby Stadion
3
-
6
03. mar
10:00
AB Tårnby
3
Ørestad IF
6
952685
03-03 2024
11:00 Espelunden Kunstgræs
3
-
2
03. mar
11:00
BK Avarta
3
B.93 (2)
2
952687
03-03 2024
16:00 Sundby Idrætspark
5
-
2
03. mar
16:00
Fremad Amager
5
Vanløse
2
952692
09-03 2024
10:00 Brøndby Stadion
3
-
0
09. mar
10:00
Brøndbyernes IF
3
Hvidovre IF
0
952690
09-03 2024
13:00 Vanløse Idrætspark
3
-
4
09. mar
13:00
Vanløse
3
AB Tårnby
4
952693
10-03 2024
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
7
10. mar
14:00
B.93 (2)
1
Hellas
7
952689
10-03 2024
16:00 Sundby Idrætspark
2
-
3
10. mar
16:00
Ørestad IF
2
Glostrup
3
952698
17-03 2024
10:00 Tårnby Stadion
2
-
7
17. mar
10:00
AB Tårnby
2
BK Avarta
7
952694
17-03 2024
10:00 Valby Idrætspark
5
-
1
17. mar
10:00
Hellas
5
Brøndbyernes IF
1
952695
17-03 2024
10:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
17. mar
10:00
Hvidovre IF
4
Ørestad IF
2
952696
17-03 2024
10:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
9
-
2
17. mar
10:00
Glostrup
9
Vanløse
2
952697
17-03 2024
12:00 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
17. mar
12:00
B.93 (2)
2
Fremad Amager
1
952702
23-03 2024
10:00 Brøndby Stadion
1
-
3
23. mar
10:00
Brøndbyernes IF
1
B.93 (2)
3
952700
23-03 2024
15:00 Vanløse Idrætspark
UHT
23. mar
15:00
Vanløse
Hvidovre IF
UHT
952703
23-03 2024
18:00 Sundby I P. Opvisn.
3
-
3
23. mar
18:00
Fremad Amager
3
AB Tårnby
3
952701
24-03 2024
11:00 Espelunden Kunstgræs
UHT
24. mar
11:00
BK Avarta
Glostrup
UHT
952699
24-03 2024
16:00 Sundby Idrætspark
2
-
4
24. mar
16:00
Ørestad IF
2
Hellas
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind