VinterBOLD U-14 drenge 4, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
952849
18-11 2023
11:00 Benløsehallen Kunstgræs
1
-
4
18. nov 2023
11:00
Benløse IF
1
Holbæk B&I (2)
4
952848
19-11 2023
10:30 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
8
-
0
19. nov 2023
10:30
FC Storebælt
8
Karlslunde IF
0
952846
19-11 2023
12:00 Moena Mønshallerne Kunst
2
-
1
19. nov 2023
12:00
Østmøn SGI
2
FC Falster
1
952847
19-11 2023
14:00 Greve Idræts Center
3
-
2
19. nov 2023
14:00
Greve Fodbold
3
Bårse IF
2
952845
19-11 2023
14:30 Faxe Stadion
5
-
0
19. nov 2023
14:30
Faxe Ladeplads IF
5
BK Friheden
0
952852
fr01-12 2023
18:30 LEDVANCE Park
UHT
01. dec 2023
18:30
FC Falster
Faxe Ladeplads IF
UHT
952850
02-12 2023
12:00 Karlslunde Stadion
9
-
2
02. dec 2023
12:00
Karlslunde IF
9
Benløse IF
2
952851
02-12 2023
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
3
02. dec 2023
14:15
BK Friheden
3
FC Storebælt
3
952853
to14-12 2023
17:45 Nybolig Stadion Præstø
1
-
1
14. dec 2023
17:45
Bårse IF
1
Østmøn SGI
1
952859
16-12 2023
11:00 Benløsehallen Kunstgræs
0
-
2
16. dec 2023
11:00
Benløse IF
0
Greve Fodbold
2
952857
16-12 2023
11:00 Moena Mønshallerne Kunst
0
-
3
16. dec 2023
11:00
Østmøn SGI
0
Holbæk B&I (2)
3
952855
16-12 2023
12:00 Karlslunde Stadion
2
-
1
16. dec 2023
12:00
Karlslunde IF
2
BK Friheden
1
952858
16-12 2023
12:30 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UHT
16. dec 2023
12:30
FC Storebælt
FC Falster
UHT
952856
17-12 2023
14:30 Faxe Stadion
2
-
1
17. dec 2023
14:30
Faxe Ladeplads IF
2
Bårse IF
1
952854
07-01 2024
11:00 Holbæk Sportsby
HHT
07. jan
11:00
Holbæk B&I (2)
Greve Fodbold
HHT
952864
13-01 2024
11:00 Holbæk Sportsby
2
-
0
13. jan
11:00
Holbæk B&I (2)
2
Faxe Ladeplads IF
0
952860
13-01 2024
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
6
-
3
13. jan
14:15
BK Friheden
6
Benløse IF
3
952861
14-01 2024
11:00 LEDVANCE Park
3
-
0
14. jan
11:00
FC Falster
3
Karlslunde IF
0
956641
27-01 2024
11:15 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
6
-
1
27. jan
11:15
FC Storebælt
6
Holbæk B&I (2)
1
952867
27-01 2024
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT
27. jan
14:15
BK Friheden
FC Falster
UHT
956642
28-01 2024
12:00 Benløsehallen Kunstgræs
UHT
28. jan
12:00
Benløse IF
Østmøn SGI
UHT
952866
28-01 2024
14:30 Faxe Stadion
UHT
28. jan
14:30
Faxe Ladeplads IF
Greve Fodbold
UHT
952863
to01-02 2024
17:45 Nybolig Stadion Præstø
1
-
5
01. feb
17:45
Bårse IF
1
FC Storebælt
5
952865
11-02 2024
12:00 Karlslunde Stadion
3
-
1
11. feb
12:00
Karlslunde IF
3
Bårse IF
1
952862
24-02 2024
12:00 Greve Idræts Center
UHT
24. feb
12:00
Greve Fodbold
Østmøn SGI
UHT
956646
to29-02 2024
17:45 Nybolig Stadion Præstø
4
-
3
29. feb
17:45
Bårse IF
4
BK Friheden
3
956643
02-03 2024
11:00 Moena Mønshallerne Kunst
HHT
02. mar
11:00
Østmøn SGI
Faxe Ladeplads IF
HHT
956647
02-03 2024
11:00 Holbæk Sportsby
1
-
7
02. mar
11:00
Holbæk B&I (2)
1
Karlslunde IF
7
956644
02-03 2024
12:00 LEDVANCE Park
UHT
02. mar
12:00
FC Falster
Benløse IF
UHT
956645
03-03 2024
14:00 Greve Idræts Center
2
-
2
03. mar
14:00
Greve Fodbold
2
FC Storebælt
2
956651
09-03 2024
09:30 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UHT
09. mar
09:30
FC Storebælt
Østmøn SGI
UHT
956648
09-03 2024
12:00 Karlslunde Stadion
3
-
1
09. mar
12:00
Karlslunde IF
3
Greve Fodbold
1
956652
09-03 2024
15:00 Benløsehallen Kunstgræs
3
-
4
09. mar
15:00
Benløse IF
3
Faxe Ladeplads IF
4
956649
10-03 2024
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
9
-
3
10. mar
14:15
BK Friheden
9
Holbæk B&I (2)
3
956650
ti12-03 2024
18:30 LEDVANCE Park
2
-
7
12. mar
18:30
FC Falster
2
Bårse IF
7
956655
16-03 2024
10:00 Greve Idræts Center
4
-
2
16. mar
10:00
Greve Fodbold
4
BK Friheden
2
956656
16-03 2024
11:00 Benløsehallen Kunstgræs
3
-
0
16. mar
11:00
Benløse IF
3
Bårse IF
0
956654
16-03 2024
11:00 Moena Mønshallerne Kunst
HHT
16. mar
11:00
Østmøn SGI
Karlslunde IF
HHT
956657
16-03 2024
13:00 Holbæk Sportsby
UHT
16. mar
13:00
Holbæk B&I (2)
FC Falster
UHT
956653
16-03 2024
13:00 Faxe Stadion
0
-
4
16. mar
13:00
Faxe Ladeplads IF
0
FC Storebælt
4
956662
on20-03 2024
18:00 Nybolig Stadion Præstø
UHT
20. mar
18:00
Bårse IF
Holbæk B&I (2)
UHT
956660
fr22-03 2024
19:00 LEDVANCE Park
5
-
2
22. mar
19:00
FC Falster
5
Greve Fodbold
2
956658
23-03 2024
12:00 Karlslunde Stadion
6
-
0
23. mar
12:00
Karlslunde IF
6
Faxe Ladeplads IF
0
956661
24-03 2024
10:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UHT
24. mar
10:00
FC Storebælt
Benløse IF
UHT
956659
24-03 2024
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT
24. mar
14:15
BK Friheden
Østmøn SGI
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind