VinterBOLD Kvindesenior 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
956774
18-11 2023
15:00 Ølstykke Stadion
1
-
1
18. nov 2023
15:00
Ølstykke FC
1
Virum-Sorgenfri BK
1
956775
19-11 2023
12:00
TGB
Holbæk Sportsby
UHT
19. nov 2023
12:00
Jernløse/Holbæk
TGB
UHT
956778
19-11 2023
13:00 Brøndby Stadion
7
-
0
19. nov 2023
13:00
Brøndbyernes IF
7
Fremad Valby
0
956783
fr24-11 2023
18:30 Valby Idrætspark
3
-
1
24. nov 2023
18:30
Fremad Valby
3
Melby-Liseleje IF
1
956781
on29-11 2023
19:30
TGB
Nykøbing FC
UHT
29. nov 2023
19:30
TGB
Ølstykke FC
UHT
956782
03-12 2023
14:00 Allerød Idrætspark
9
-
0
03. dec 2023
14:00
Allerød Fodbold Klub
9
Jernløse/Holbæk
0
956790
16-12 2023
11:00 Brøndby Stadion
3
-
2
16. dec 2023
11:00
Brøndbyernes IF
3
Melby-Liseleje IF
2
956789
16-12 2023
13:00
TGB
Svogerslev Idrætspark kunst
UHT
16. dec 2023
13:00
Svogerslev BK
TGB
UHT
956786
17-12 2023
12:00 Holbæk Sportsby
HHT
17. dec 2023
12:00
Jernløse/Holbæk
Fremad Valby
HHT
956793
06-01 2024
12:00 Hundested Stadion Kunstgræs
UHT
06. jan
12:00
Melby-Liseleje IF
Jernløse/Holbæk
UHT
956792
on10-01 2024
23:59
TGB
TGB´s anlæg
UHT
10. jan
23:59
TGB
Valby
UHT
956795
fr12-01 2024
18:30 Valby Idrætspark
1
-
4
12. jan
18:30
Fremad Valby
1
Ølstykke FC
4
956791
13-01 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
0
-
2
13. jan
14:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Brøndbyernes IF
2
956794
13-01 2024
14:00 Allerød Idrætspark
UHT
13. jan
14:00
Allerød Fodbold Klub
Svogerslev BK
UHT
956779
fr19-01 2024
19:00 Valby Idrætspark
HHT
19. jan
19:00
Valby
Brøndbyernes IF
HHT
956796
fr26-01 2024
19:00 Valby Idrætspark
UDS
26. jan
19:00
Valby
Allerød Fodbold Klub
UDS
956800
27-01 2024
11:00 Brøndby Stadion
7
-
0
27. jan
11:00
Brøndbyernes IF
7
Jernløse/Holbæk
0
956797
27-01 2024
13:30 Ølstykke Stadion
5
-
3
27. jan
13:30
Ølstykke FC
5
Melby-Liseleje IF
3
956798
27-01 2024
14:00
TGB
Virumgård kunstgræsbane
HHT
27. jan
14:00
Virum-Sorgenfri BK
TGB
HHT
956799
28-01 2024
11:15 Svogerslev Idrætspark kunst
2
-
1
28. jan
11:15
Svogerslev BK
2
Fremad Valby
1
956784
fr02-02 2024
19:00 Valby Idrætspark
UHT
02. feb
19:00
Valby
Virum-Sorgenfri BK
UHT
956776
03-02 2024
12:00 Hundested Stadion Kunstgræs
1
-
6
03. feb
12:00
Melby-Liseleje IF
1
Allerød Fodbold Klub
6
956785
17-02 2024
13:00 Ølstykke Stadion
4
-
3
17. feb
13:00
Ølstykke FC
4
Allerød Fodbold Klub
3
956780
24-02 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
2
-
0
24. feb
14:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Svogerslev BK
0
956802
on28-02 2024
19:00
TGB
Gunslevholm Idrætsefterskole
0
-
9
28. feb
19:00
TGB
0
Brøndbyernes IF
9
956805
fr01-03 2024
18:30 Valby Idrætspark
6
-
3
01. mar
18:30
Fremad Valby
6
Valby
3
956803
02-03 2024
12:00 Hundested Stadion Kunstgræs
1
-
7
02. mar
12:00
Melby-Liseleje IF
1
Svogerslev BK
7
956801
03-03 2024
11:00 Holbæk Sportsby
2
-
1
03. mar
11:00
Jernløse/Holbæk
2
Ølstykke FC
1
956804
03-03 2024
15:00 Blovstrød idrætsanlæg
UHT
03. mar
15:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
UHT
956808
on06-03 2024
23:59
TGB
TGB´s anlæg
UHT
06. mar
23:59
TGB
Allerød Fodbold Klub
UHT
956806
fr08-03 2024
19:00 Valby Idrætspark
HHT
08. mar
19:00
Valby
Melby-Liseleje IF
HHT
956810
09-03 2024
11:00 Brøndby Stadion
6
-
3
09. mar
11:00
Brøndbyernes IF
6
Ølstykke FC
3
956807
09-03 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
6
-
2
09. mar
14:00
Virum-Sorgenfri BK
6
Fremad Valby
2
956809
10-03 2024
13:00 Svogerslev Idrætspark kunst
4
-
2
10. mar
13:00
Svogerslev BK
4
Jernløse/Holbæk
2
956815
fr15-03 2024
18:30
TGB
Valby Idrætspark
3
-
0
15. mar
18:30
Fremad Valby
3
TGB
0
956811
16-03 2024
11:15 Ølstykke Stadion
UHT
16. mar
11:15
Ølstykke FC
Svogerslev BK
UHT
956813
16-03 2024
12:00 Hundested Stadion Kunstgræs
UHT
16. mar
12:00
Melby-Liseleje IF
Virum-Sorgenfri BK
UHT
956814
16-03 2024
15:00 Brøndby Stadion
2
-
2
16. mar
15:00
Brøndbyernes IF
2
Allerød Fodbold Klub
2
956812
17-03 2024
11:00 Holbæk Sportsby
UHT
17. mar
11:00
Jernløse/Holbæk
Valby
UHT
956818
on20-03 2024
23:59
TGB
TGB´s anlæg
UHT
20. mar
23:59
TGB
Melby-Liseleje IF
UHT
956816
fr22-03 2024
19:00 Valby Idrætspark
ANN
22. mar
19:00
Valby
Ølstykke FC
ANN
956817
23-03 2024
14:00 Virumgård kunstgræsbane
UHT
23. mar
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Jernløse/Holbæk
UHT
956819
24-03 2024
11:15 Svogerslev Idrætspark kunst
2
-
6
24. mar
11:15
Svogerslev BK
2
Brøndbyernes IF
6
956820
24-03 2024
12:00 Blovstrød idrætsanlæg
2
-
3
24. mar
12:00
Allerød Fodbold Klub
2
Fremad Valby
3
956777
ti02-04 2024
13:30 Svogerslev Idrætspark kunst
ANN
02. apr
13:30
Svogerslev BK
Valby
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind