Parasport Øst C (8-mands)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
406930
17-09 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
17. sep 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
406925
17-09 2023
10:00 Tune Stadion
UHT
17. sep 2023
10:00
KIFU
Team 2010
UHT
406926
17-09 2023
10:00
Oversidder
17. sep 2023
10:00
Oversidder
Stjernedrys Greve
407002
17-09 2023
10:30
Oversidder
Oversidder
17. sep 2023
10:30
Oversidder
Oversidder
406928
17-09 2023
10:35 Tune Stadion
0
-
4
17. sep 2023
10:35
Haslev/Faxe Handicap Idræt
0
Brøndby BMSK
4
406992
17-09 2023
10:35 Tune Stadion
4
-
0
17. sep 2023
10:35
Glostrup Special
4
KIFU
0
407007
17-09 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
17. sep 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
406994
17-09 2023
11:10
Oversidder
Tune Stadion
17. sep 2023
11:10
Brøndby BMSK
Oversidder
406997
17-09 2023
11:10 Tune Stadion
HHT
17. sep 2023
11:10
Stjernedrys Greve
Haslev/Faxe Handicap Idræt
HHT
416648
17-09 2023
11:30
Oversidder
Oversidder
17. sep 2023
11:30
Oversidder
Oversidder
407004
17-09 2023
11:45
Oversidder
17. sep 2023
11:45
Oversidder
Team 2010
415774
17-09 2023
11:45 Tune Stadion
0
-
2
17. sep 2023
11:45
KIFU
0
Brøndby BMSK
2
417170
17-09 2023
12:00
Oversidder
Oversidder
17. sep 2023
12:00
Oversidder
Oversidder
415775
17-09 2023
12:20 Tune Stadion
0
-
7
17. sep 2023
12:20
Haslev/Faxe Handicap Idræt
0
Glostrup Special
7
415891
17-09 2023
12:20 Tune Stadion
HHT
17. sep 2023
12:20
Stjernedrys Greve
KIFU
HHT
415896
17-09 2023
12:55
Oversidder
Tune Stadion
17. sep 2023
12:55
Glostrup Special
Oversidder
416578
17-09 2023
12:55 Tune Stadion
HHT
17. sep 2023
12:55
Team 2010
Haslev/Faxe Handicap Idræt
HHT
416934
17-09 2023
13:30 Tune Stadion
UHHT
17. sep 2023
13:30
Stjernedrys Greve
Team 2010
UHHT
416940
17-09 2023
13:30 Tune Stadion
2
-
0
17. sep 2023
13:30
Glostrup Special
2
Brøndby BMSK
0
417247
08-10 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
08. okt 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
417176
08-10 2023
10:00 Elverroad
UHT
08. okt 2023
10:00
Brøndby BMSK
Stjernedrys Greve
UHT
417244
08-10 2023
10:00
Oversidder
Elverroad
08. okt 2023
10:00
Haslev/Faxe Handicap Idræt
Oversidder
417249
08-10 2023
10:30
Oversidder
Oversidder
08. okt 2023
10:30
Oversidder
Oversidder
417446
08-10 2023
10:45 Elverroad
2
-
6
08. okt 2023
10:45
KIFU
2
Haslev/Faxe Handicap Idræt
6
453276
08-10 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
08. okt 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
417450
08-10 2023
11:30 Elverroad
UHHT
08. okt 2023
11:30
Stjernedrys Greve
Glostrup Special
UHHT
454091
08-10 2023
11:30
Oversidder
Oversidder
08. okt 2023
11:30
Oversidder
Oversidder
417453
08-10 2023
11:45
Oversidder
Elverroad
08. okt 2023
11:45
Stjernedrys Greve
Oversidder
454096
08-10 2023
12:00
Oversidder
Oversidder
08. okt 2023
12:00
Oversidder
Oversidder
457145
08-10 2023
12:15 Elverroad
8
-
1
08. okt 2023
12:15
Glostrup Special
8
Haslev/Faxe Handicap Idræt
1
454076
08-10 2023
12:55
Oversidder
08. okt 2023
12:55
Oversidder
Brøndby BMSK
454099
08-10 2023
13:00 Elverroad
11
-
0
08. okt 2023
13:00
Brøndby BMSK
11
KIFU
0
454095
08-10 2023
13:30
Oversidder
Elverroad
08. okt 2023
13:30
Team 2010
Oversidder
454084
08-10 2023
13:45 Elverroad
UHT
08. okt 2023
13:45
Haslev/Faxe Handicap Idræt
Stjernedrys Greve
UHT
454074
08-10 2023
14:30 Elverroad
0
-
3
08. okt 2023
14:30
KIFU
0
Glostrup Special
3
417452
08-10 2023
18:00 Elverroad
HHT
08. okt 2023
18:00
Team 2010
KIFU
HHT
417250
08-10 2023
18:00 Elverroad
HHT
08. okt 2023
18:00
Team 2010
Brøndby BMSK
HHT
417246
08-10 2023
18:00 Elverroad
HHT
08. okt 2023
18:00
Team 2010
Glostrup Special
HHT
457167
21-04 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
21. apr
10:00
Oversidder
Oversidder
461322
21-04 2024
10:30
Oversidder
Oversidder
21. apr
10:30
Oversidder
Oversidder
461337
21-04 2024
11:00
Oversidder
Oversidder
21. apr
11:00
Oversidder
Oversidder
461338
21-04 2024
11:30
Oversidder
Oversidder
21. apr
11:30
Oversidder
Oversidder
457161
27-04 2024
10:00 Glostrup Idrætspark
27. apr
10:00
Haslev/Faxe Handicap Idræt
Team 2010
457182
27-04 2024
10:40 Glostrup Idrætspark
27. apr
10:40
Brøndby BMSK
Glostrup Special
461340
27-04 2024
11:20 Glostrup Idrætspark
27. apr
11:20
Haslev/Faxe Handicap Idræt
KIFU
461339
27-04 2024
12:00 Glostrup Idrætspark
27. apr
12:00
Brøndby BMSK
Team 2010
461336
27-04 2024
13:00 Glostrup Idrætspark
27. apr
13:00
Glostrup Special
Team 2010
417454
27-04 2024
13:40 Glostrup Idrætspark
27. apr
13:40
Brøndby BMSK
Haslev/Faxe Handicap Idræt
461327
27-04 2024
14:15
Oversidder
Haslev FC Kunstgræsbane
27. apr
14:15
Haslev/Faxe Handicap Idræt
Oversidder
416939
27-04 2024
14:20
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg
27. apr
14:20
KIFU
Oversidder
457149
27-04 2024
14:25
Oversidder
Glostrup Idrætspark
27. apr
14:25
Glostrup Special
Oversidder
457180
27-04 2024
14:30
Oversidder
Glostrup Idrætspark
27. apr
14:30
KIFU
Oversidder
461323
27-04 2024
14:35 Glostrup Idrætspark
HHT
27. apr
14:35
Stjernedrys Greve
Brøndby BMSK
HHT
461341
27-04 2024
14:40 Glostrup Idrætspark
UHT
27. apr
14:40
Glostrup Special
Stjernedrys Greve
UHT
457146
27-04 2024
14:45 Glostrup Idrætspark
UHT
27. apr
14:45
KIFU
Stjernedrys Greve
UHT
457169
27-04 2024
14:50 Glostrup Idrætspark
UHT
27. apr
14:50
Team 2010
Stjernedrys Greve
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind