U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
954949
06-04 2024
11:00
FB
Nykøbing FC
0
-
1
06. apr
11:00
Nykøbing FC
0
FB
1
954946
06-04 2024
11:00
AB
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
2
06. apr
11:00
Næstved I.F.
2
AB
2
954947
06-04 2024
12:00 Greve Idræts Center
2
-
0
06. apr
12:00
Greve Fodbold
2
Holbæk B&I
0
954945
06-04 2024
12:00
HIK
HIK
5
-
1
06. apr
12:00
HIK
5
AC Amager Academy
1
954944
07-04 2024
14:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
2
07. apr
14:00
FC Helsingør
1
Hvidovre IF
2
954954
13-04 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
3
-
2
13. apr
10:00
Hvidovre IF
3
Nykøbing FC
2
954950
14-04 2024
10:00
FB
Jens Jessens Vej
2
-
1
14. apr
10:00
FB
2
Roskilde Boldklub
1
954951
14-04 2024
14:00 Sundby I P. Opvisn.
5
-
0
14. apr
14:00
AC Amager Academy
5
Næstved I.F.
0
954952
14-04 2024
14:00
HIK
Holbæk Sportsby
0
-
2
14. apr
14:00
Holbæk B&I
0
HIK
2
954953
14-04 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
3
-
1
14. apr
14:00
KFUM BK, Roskilde
3
Greve Fodbold
1
954985
14-04 2024
14:00
AB
Akademisk Boldklub
3
-
3
14. apr
14:00
AB
3
FC Helsingør
3
954986
fr19-04 2024
18:30
HIK
HIK
11
-
0
19. apr
18:30
HIK
11
KFUM BK, Roskilde
0
954987
20-04 2024
10:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
1
20. apr
10:00
Næstved I.F.
1
FC Helsingør
1
954991
20-04 2024
11:00
AB
Nykøbing FC
1
-
2
20. apr
11:00
Nykøbing FC
1
AB
2
954989
20-04 2024
12:00
FB
Greve Idræts Center
0
-
2
20. apr
12:00
Greve Fodbold
0
FB
2
954990
21-04 2024
14:00 Roskilde Idrætspark
0
-
0
21. apr
14:00
Roskilde Boldklub
0
Hvidovre IF
0
954988
21-04 2024
16:00 Sundby I P. Opvisn.
2
-
1
21. apr
16:00
AC Amager Academy
2
Holbæk B&I
1
954996
27-04 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
2
-
2
27. apr
10:00
Hvidovre IF
2
Greve Fodbold
2
954997
27-04 2024
10:00
AB
Akademisk Boldklub
1
-
1
27. apr
10:00
AB
1
Roskilde Boldklub
1
954993
27-04 2024
11:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
0
-
1
27. apr
11:00
FC Helsingør
0
Nykøbing FC
1
954992
27-04 2024
12:00
FB
HIK
Jens Jessens Vej
1
-
1
27. apr
12:00
FB
1
HIK
1
954994
28-04 2024
14:00 Holbæk Sportsby
4
-
2
28. apr
14:00
Holbæk B&I
4
Næstved I.F.
2
954995
28-04 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
4
-
2
28. apr
14:00
KFUM BK, Roskilde
4
AC Amager Academy
2
954948
on01-05 2024
19:30 Roskilde Idrætspark
0
-
1
01. maj
19:30
Roskilde Boldklub
0
KFUM BK, Roskilde
1
954999
04-05 2024
10:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
0
04. maj
10:00
Næstved I.F.
3
Nykøbing FC
0
955001
04-05 2024
12:00
AB
Greve Idræts Center
1
-
1
04. maj
12:00
Greve Fodbold
1
AB
1
954998
04-05 2024
12:00
HIK
HIK
2
-
0
04. maj
12:00
HIK
2
Hvidovre IF
0
955003
05-05 2024
12:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
0
05. maj
12:00
Roskilde Boldklub
2
FC Helsingør
0
955000
05-05 2024
14:00
FB
Sundby I P. Opvisn.
4
-
0
05. maj
14:00
AC Amager Academy
4
FB
0
955002
05-05 2024
14:00 Holbæk Sportsby
2
-
5
05. maj
14:00
Holbæk B&I
2
KFUM BK, Roskilde
5
955004
12-05 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
6
-
0
12. maj
14:00
FB
6
Holbæk B&I
0
955009
on15-05 2024
17:30
AB
HIK
Akademisk Boldklub
1
-
3
15. maj
17:30
AB
1
HIK
3
955007
on15-05 2024
18:30 Nykøbing FC
0
-
2
15. maj
18:30
Nykøbing FC
0
Roskilde Boldklub
2
955006
19-05 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
0
-
2
19. maj
14:00
KFUM BK, Roskilde
0
Næstved I.F.
2
955008
ti21-05 2024
18:00 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
21. maj
18:00
Hvidovre IF
1
AC Amager Academy
1
955005
on22-05 2024
18:30 Helsingør "Ny Stadion" OPV
2
-
1
22. maj
18:30
FC Helsingør
2
Greve Fodbold
1
955011
25-05 2024
10:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4
-
1
25. maj
10:00
Næstved I.F.
4
Roskilde Boldklub
1
955010
25-05 2024
12:00
HIK
HIK
6
-
0
25. maj
12:00
HIK
6
FC Helsingør
0
955012
26-05 2024
14:00
AB
Sundby I P. Opvisn.
26. maj
14:00
AC Amager Academy
AB
955014
26-05 2024
14:00 Holbæk Sportsby
26. maj
14:00
Holbæk B&I
Hvidovre IF
955015
26-05 2024
14:00
FB
Lillevang Idrætscenter
26. maj
14:00
KFUM BK, Roskilde
FB
955013
on29-05 2024
18:30 Greve Idræts Center
29. maj
18:30
Greve Fodbold
Nykøbing FC
955020
01-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
01. jun
10:00
Hvidovre IF
KFUM BK, Roskilde
955019
01-06 2024
11:00
HIK
Nykøbing FC
01. jun
11:00
Nykøbing FC
HIK
955021
01-06 2024
14:00
AB
Akademisk Boldklub
01. jun
14:00
AB
Holbæk B&I
955018
02-06 2024
10:00 Roskilde Idrætspark
02. jun
10:00
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold
955017
02-06 2024
14:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
02. jun
14:00
FC Helsingør
AC Amager Academy
955016
02-06 2024
16:00
FB
Jens Jessens Vej
02. jun
16:00
FB
Næstved I.F.
955024
08-06 2024
10:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
08. jun
10:00
Næstved I.F.
Greve Fodbold
955025
08-06 2024
10:30 Sundby I P. Opvisn.
08. jun
10:30
AC Amager Academy
Nykøbing FC
955023
08-06 2024
12:00
HIK
HIK
08. jun
12:00
HIK
Roskilde Boldklub
955027
08-06 2024
13:30
AB
Lillevang Idrætscenter
08. jun
13:30
KFUM BK, Roskilde
AB
955022
09-06 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
09. jun
14:00
FB
Hvidovre IF
955026
09-06 2024
14:00 Holbæk Sportsby
09. jun
14:00
Holbæk B&I
FC Helsingør
955029
on12-06 2024
18:30
HIK
Greve Idræts Center
12. jun
18:30
Greve Fodbold
HIK
955031
15-06 2024
11:00 Nykøbing FC
15. jun
11:00
Nykøbing FC
Holbæk B&I
955030
16-06 2024
12:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
16. jun
12:00
Roskilde Boldklub
AC Amager Academy
955033
16-06 2024
12:00
AB
FB
Akademisk Boldklub
16. jun
12:00
AB
FB
955032
16-06 2024
14:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
16. jun
14:00
Næstved I.F.
Hvidovre IF
955028
16-06 2024
14:00 Helsingør "Ny Stadion" OPV
16. jun
14:00
FC Helsingør
KFUM BK, Roskilde
955036
23-06 2024
10:00 Sundby Idrætspark
23. jun
10:00
AC Amager Academy
Greve Fodbold
955037
23-06 2024
12:00 Holbæk Sportsby
23. jun
12:00
Holbæk B&I
Roskilde Boldklub
955038
23-06 2024
14:00 Lillevang Idrætscenter
23. jun
14:00
KFUM BK, Roskilde
Nykøbing FC
955039
23-06 2024
14:00
AB
Hvidovre IF's baner
23. jun
14:00
Hvidovre IF
AB
955034
23-06 2024
14:00
FB
Jens Jessens Vej
23. jun
14:00
FB
FC Helsingør
955035
23-06 2024
14:00
HIK
HIK
23. jun
14:00
HIK
Næstved I.F.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind