U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår, Pulje A

A27

Spillested

Tårnby Stadion
Lyseblå
Sort
Sort

Holdleder

Theis Engelbrecht Berthelsen Tel: 21662725 / Mobil: 21662725

Cheftræner

Marc Engelbrecht Jensen Tel: / Mobil: 22226912

Cheftræner

Casper Springer Tel: / Mobil: 30123960

Årgangsansvarlig

Mouhamed Said Hamouchene Tel: / Mobil: 28153190

Brøndbyernes IF (2)

Spillested

Brøndby Stadion
Gul
Blå
Blå

Assistent

René Tvile Tel: / Mobil: 29899895

Assistent

Marcus Lind Koefoed Tel: / Mobil: 42676900

Sportschef

Anders Rasch Tel: / Mobil: 30264444

Årgangsansvarlig

Stefan Arroyo Tel: / Mobil: 26149041

FA 2000

Spillested

Jens Jessens Vej
Blå
Blå
Blå

Assistenttræner

Louis Shabani Deleurand Tel: / Mobil: 31110281

Assistenttræner

Tobias Ketil Tel: / Mobil: 27853139

Cheftræner

Mark Chodklai Tel: / Mobil: 25313127

Årgangsansvarlig

Jannick Holst Tel: / Mobil: 24426669

Farum BK (2)

Spillested

Farum Park
Gul/Rød
Blå
Blå

Holdleder

Tommy Møller Jensen Tel: / Mobil: 42134475

Assistenttræner

Jan Kristensen Tel: / Mobil: 30828598

Cheftræner

Peter Kaplers Tel: / Mobil: 28269777

Frem

Spillested

Valby Idrætspark
Rød/Blå
Hvid
Rød/Blå

Holdleder

Jonas von Freiesleben Tel: / Mobil: +4520663185

Sportschef

Mikkel Wagner Frisch Tel: / Mobil: 30 49 43 94

Målmandstræner

Kasper Juhl Jensen Tel: / Mobil: 30702966

Cheftræner

Mohammed Merhi Tel: / Mobil: 50128697

Årgangsansvarlig

Morten Boelskifte Tel: 20286628 / Mobil: 20286628

GVI

Spillested

GVI. Nymosen
Blå/Hvid
Blå
Blå

Holdleder

Henrik Klitgaard Lauritzen Tel: / Mobil: 30531276

Træner

Hugo Brøndum Møbjerg Tel: / Mobil: 60533456

Cheftræner

Einar Bertelsen Tel: / Mobil: 61242105

Årgangsansvarlig

Frederik Blicher Hansen Tel: / Mobil: 22242340

Hørsholm-Usserød IK

Spillested

Hørsholm Idrætspark
Rød
Blå
Rød

Træner

Thomas Hartmann Tel: / Mobil: 23293490

Træner

Lukas Haahr-Pedersen Tel: 3022 0889 / Mobil: 26702706

Assistent

Emil Høyer-Lilja Tel: / Mobil: 22296188

Assistenttræner

Georg Hyldahl Kirkeby Tel: 22723084 / Mobil: 23471678

Assistenttræner

Thomas Hartmann Tel: / Mobil: 23293490

Cheftræner

Rowshan Fatahi Tel: / Mobil: 53881578

Ringsted IF

Spillested

Ringsted Stadion
Blå
Blå
Blå

Holdleder

Sandra Nygaard Olsen Tel: / Mobil: 40925152

Træner

Lasse Cornelius Tel: / Mobil: 60615816

Sportschef

Kenneth Byssing Tel: 31772327 / Mobil: 31772327

Assistenttræner

Carl Strauss Krüger Tel: / Mobil: 21305024

Målmandstræner

Sebastian Roholdt Jensen Tel: 24917723 / Mobil: 24917723

Cheftræner

Christian Jensen Tel: / Mobil: 31696989

Slagelse B&I

Spillested

Slagelse Stadion
Rød
Blå
Rød

Assistent

Victor Elbæk Tel: / Mobil: 30511902

Assistenttræner

Frederik Nørgaard Tel: / Mobil: 52176186

Teamleder

Kristian Vittenbach Tel: +4521771199 / Mobil: 21771199

Cheftræner

Oliver Arpe Tel: / Mobil: 61793800

Sundby Bk.

Spillested

Kløvermarkens Idrætsanlæg
Rød
Hvid
Rød

Vanløse

Spillested

Vanløse Idrætspark
Hvid
Sort

Holdleder

Theis Bahn Jakobsen Tel: / Mobil: 61600084

Træner

Rasmus Lee Hansen Tel: / Mobil: 31640604

Træner

Kenni Leang Johannsen Tel: 28568929 / Mobil: 28568929

Årgangsansvarlig

Pernille Marie Skriver Hegelund Tel: 2591 9291 / Mobil: 25919291
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Der er ingen finale mellem puljevinderne.

Log ind