VinterBold U-19 Drenge Mester , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
582473
19-11 2023
13:45 Himmelev Idrætspark
1
-
6
19. nov 2023
13:45
Himmelev-Veddelev BK
1
BK Avarta
6
582474
fr24-11 2023
19:00
Oversidder
Frederiksberg Skole
24. nov 2023
19:00
Lynge-Broby IF
Oversidder
582472
25-11 2023
13:00 Munkesø Stadion
0
-
4
25. nov 2023
13:00
Kalundborg GB
0
Taastrup FC
4
582471
26-11 2023
15:30
Oversidder
26. nov 2023
15:30
Oversidder
Karlslunde IF (2)
582477
09-12 2023
12:00 Espelunden Kunstgræs
UHT
09. dec 2023
12:00
BK Avarta
Kalundborg GB
UHT
582478
09-12 2023
13:00
Oversidder
Oversidder
09. dec 2023
13:00
Oversidder
Oversidder
582475
09-12 2023
15:00 Karlslunde Stadion, Kunstgræs
4
-
2
09. dec 2023
15:00
Karlslunde IF (2)
4
Lynge-Broby IF
2
582476
16-12 2023
12:40 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
2
16. dec 2023
12:40
Taastrup FC
2
Himmelev-Veddelev BK
2
582480
20-01 2024
13:00
Oversidder
Munkesø Stadion
20. jan
13:00
Kalundborg GB
Oversidder
582481
20-01 2024
15:30 Himmelev Idrætspark
UDS
20. jan
15:30
Himmelev-Veddelev BK
Karlslunde IF (2)
UDS
582479
21-01 2024
15:30
Oversidder
21. jan
15:30
Oversidder
Taastrup FC
582482
fr26-01 2024
19:30 Frederiksberg Skole
3
-
4
26. jan
19:30
Lynge-Broby IF
3
BK Avarta
4
582485
on31-01 2024
23:59
Oversidder
Espelunden Kunstgræs
31. jan
23:59
BK Avarta
Oversidder
582483
03-02 2024
13:00 Karlslunde Stadion, Kunstgræs
UHT
03. feb
13:00
Karlslunde IF (2)
Kalundborg GB
UHT
582486
03-02 2024
17:30
Oversidder
03. feb
17:30
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK
582484
04-02 2024
12:30 NyBolig Park - Kunstgræs
9
-
0
04. feb
12:30
Taastrup FC
9
Lynge-Broby IF
0
582491
25-02 2024
13:45 Munkesø Stadion
UHT
25. feb
13:45
Kalundborg GB
Himmelev-Veddelev BK
UHT
582490
02-03 2024
12:00
Oversidder
Espelunden Kunstgræs
02. mar
12:00
BK Avarta
Oversidder
582488
02-03 2024
13:00 Karlslunde Stadion, Kunstgræs
2
-
2
02. mar
13:00
Karlslunde IF (2)
2
Taastrup FC
2
582489
02-03 2024
15:30 Himmelev Idrætspark
HHT
02. mar
15:30
Himmelev-Veddelev BK
Lynge-Broby IF
HHT
582487
03-03 2024
15:30
Oversidder
03. mar
15:30
Oversidder
Kalundborg GB
582493
on06-03 2024
19:00
Oversidder
Frederiksberg Skole
06. mar
19:00
Lynge-Broby IF
Oversidder
582492
09-03 2024
12:30 NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
2
09. mar
12:30
Taastrup FC
1
BK Avarta
2
582494
09-03 2024
17:30
Oversidder
09. mar
17:30
Oversidder
Karlslunde IF (2)
582498
on13-03 2024
19:00 Frederiksberg Skole
UHT
13. mar
19:00
Lynge-Broby IF
Kalundborg GB
UHT
582497
16-03 2024
12:45 Espelunden Kunstgræs
3
-
1
16. mar
12:45
BK Avarta
3
Karlslunde IF (2)
1
582495
17-03 2024
14:00
Oversidder
NyBolig Park - Kunstgræs
17. mar
14:00
Taastrup FC
Oversidder
582496
24-03 2024
13:45
Oversidder
Himmelev Idrætspark
24. mar
13:45
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind