Brabrand IF
Spillested
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Blå
Hvid
Blå
Træner
Lasse Marling
Tel: 53 62 40 86 / Mobil: 53 62 40 86
Assistenttræner
Jonas Syberg
Tel: 26 20 27 66 / Mobil: 26202766
Galten FS
Spillested
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Rød
Assistenttræner
Nick Drachmann
Tel: 2869 2945 / Mobil: 2869 2945
Målmandstræner
Kenneth Fiil Kristensen
Tel: / Mobil: 25383169
Cheftræner
Jacob Serwin
Tel: / Mobil: 21234099
Hasle B
Spillested
Ellehøjskolen
Blå
Hvid
Blå
Træner
Mads Thams Steffensen
Tel: 26590659 / Mobil: 26590659
Træner
Benjamin Rabjerg
Tel: / Mobil: +45 26224787
NB 93, Aarhus
Spillested
Katrinebjergskolen
Sort/Hvid
Sort
Sort
Cheftræner
Koban Vettivel
Tel: 22332219 / Mobil: 22332219
Hjælper
Tim Gundertofte Andersen
Tel: / Mobil: 28940110
Hjælper
Matias Bertelsen
Tel: / Mobil: 28973747
Viby IF (2)
Spillested
Viby Idrætspark
Hvid
Blå
Blå
Holdleder
Asger Woo
Tel: / Mobil: 22531777
Holdleder
Marcus Dohn Christensen
Tel: / Mobil: 50990060
Holdleder
Christian Kristoffersen
Tel: / Mobil: 20521783
Holdleder
Jakob Bo Thastum
Tel: / Mobil: 30223456
Holdleder
Jakob Ruge Thomsen
Tel: / Mobil: 23612701
Holdleder
Victor Klyvø Petersen
Tel: / Mobil: 53385235
Holdleder
Peter Trenskow
Tel: / Mobil: 24968099
Træner
Jakob Bo Thastum
Tel: / Mobil: 30223456
Træner
Jakob Ruge Thomsen
Tel: / Mobil: 23612701
VRI
Spillested
NES Park
Gul
Blå
Blå
Træner
Rasmus Christensen
Tel: / Mobil: 60179679
Træner
Glen Dagø Vittrup
Tel: / Mobil: 60222889
Aabyhøj IF (2)
Spillested
Aabyhøj Stadion
Grøn
Hvid
Grøn
Træner
Morten Bach Hansen
Tel: / Mobil: 60562373
Træner
Rasmus Johannes Thiesen
Tel: / Mobil: 27508230
Aarhus Fremad
Spillested
Riisvangen Stadion
Gul/Sort
Sort
Sort
Holdleder
Mikkel Olesen
Tel: 75393141 / Mobil: 27853011
Træner
Mathias Matthiesen
Tel: / Mobil: 81618128
Assistenttræner
Matthias Hegner Nymann Andersen
Tel: 26399630 / Mobil:
Særlige forhold omkring nedrykning i serie 2:
Der suspenderes nedrykning for et hold på 7. pladsen og tilsvarende skal der suspenderes play-off for et hold på 6. pladsen.
Bedste hold på 7. pladsen, der slipper for direkte nedrykning, men skal i play-off: Biersted IF (pulje 12)
Bedste hold på 6. pladsen, der slipper for play-off og bliver i rækken: Spjald IF (pulje 18)
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.