Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
14:45
SGI/SSK
3
AEG Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:00
Esbjerg fB
1
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
2
Oure Fodbold Akademi
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
16:00
Vojens GIE
6
Sydvestjyllands Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Varde IF
3
MG&BK/Nr. Aaby IK
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
AEG Fodbold
1
Fredericia Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
OKS
5
SGI/SSK
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
Sydvestjyllands Efterskole
0
Esbjerg fB
7
|
|||||||||||||||||||
18. apr
12:00
Oure Fodbold Akademi
1
Vojens GIE
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Fredericia Fodbold
1
OKS
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Oure Fodbold Akademi
1
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
1
AEG Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
SGI/SSK
5
Sydvestjyllands Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
Fredericia Fodbold
2
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:45
Sydvestjyllands Efterskole
1
Fredericia Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Esbjerg fB
2
SGI/SSK
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:30
Varde IF
0
Vojens GIE
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
AEG Fodbold
4
Oure Fodbold Akademi
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Vojens GIE
2
Esbjerg fB
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Varde IF
4
AEG Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
18:00
Fredericia Fodbold
4
Esbjerg fB
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
3
Sydvestjyllands Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Oure Fodbold Akademi
3
OKS
6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vojens GIE
2
SGI/SSK
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
OKS
9
MG&BK/Nr. Aaby IK
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
14:45
Sydvestjyllands Efterskole
3
Oure Fodbold Akademi
10
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
AEG Fodbold
1
Vojens GIE
6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
SGI/SSK
1
Fredericia Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Esbjerg fB
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
OKS
2
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Varde IF
9
Sydvestjyllands Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
AEG Fodbold
3
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
4
SGI/SSK
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Vojens GIE
3
Fredericia Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Sydvestjyllands Efterskole
3
AEG Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
SGI/SSK
2
Oure Fodbold Akademi
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Esbjerg fB
2
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Fredericia Fodbold
MG&BK/Nr. Aaby IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
AEG Fodbold
3
Esbjerg fB
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Vojens GIE
4
OKS
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Varde IF
4
SGI/SSK
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:30
OKS
9
Sydvestjyllands Efterskole
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
MG&BK/Nr. Aaby IK
1
Vojens GIE
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Oure Fodbold Akademi
0
Fredericia Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Esbjerg fB
5
Oure Fodbold Akademi
2
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden