Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
15:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Oversidder
Vindinge IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Køge Union
0
Roskilde United
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:15
BSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Rebæk IF
Køge Union
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Roskilde United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Oversidder
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Rebæk IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Brøndbyernes IF
1
Vindinge IF
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B. 77, Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Køge Union
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
BSF
1
Roskilde United
8
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Vindinge IF
7
B. 77, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Oversidder
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Oversidder
BSF
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Roskilde United
4
Brøndbyernes IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Oversidder
Køge Union
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Rebæk IF
0
Vindinge IF
8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B. 77, Rødovre
0
Roskilde United
12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Vindinge IF
9
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
B. 77, Rødovre
4
Rebæk IF
7
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Køge Union
0
BSF
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Vindinge IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Oversidder
Køge Union
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
BSF
4
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Oversidder
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Roskilde United
8
Rebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Oversidder
Vindinge IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Rebæk IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B. 77, Rødovre
8
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Køge Union
3
Brøndbyernes IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Oversidder
Roskilde United
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Brøndbyernes IF
B. 77, Rødovre
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
BSF
2
Rebæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Køge Union
Vindinge IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Roskilde United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Vindinge IF
1
Roskilde United
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Rebæk IF
4
Brøndbyernes IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
B. 77, Rødovre
Køge Union
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Oversidder
BSF
|
Turneringsafslutning:
Semifinaler onsdag den 19. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1