Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Holmegaard GB
6
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:30
IF Frem Bjæverskov
5
Benløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Holmegaard GB
6
IF Frem Bjæverskov
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
Haslev FC
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Benløse IF
3
Væggerløse BK
6
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
Haslev FC
5
Holmegaard GB
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Benløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
IF Frem Bjæverskov
0
Væggerløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
IF Frem Bjæverskov
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Væggerløse BK
3
Holmegaard GB
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Benløse IF
1
Haslev FC
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Holmegaard GB
6
Benløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Haslev FC
IF Frem Bjæverskov
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Væggerløse BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Holmegaard GB
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Haslev FC
1
Væggerløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Benløse IF
IF Frem Bjæverskov
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Væggerløse BK
2
Haslev FC
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
IF Frem Bjæverskov
Holmegaard GB
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Væggerløse BK
Benløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Holmegaard GB
2
Haslev FC
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Væggerløse BK
IF Frem Bjæverskov
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Benløse IF
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Holmegaard GB
2
Væggerløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
AIK 65 Strøby Fodbold
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Haslev FC
2
Benløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
IF Frem Bjæverskov
Haslev FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Væggerløse BK
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Benløse IF
3
Holmegaard GB
2
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2