U17 Drenge 3 (07) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
185072
07-04 2024
11:00 Vejby Idrætsplads
1
-
8
07. apr
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Frederiksværk Fodbold Klub
8
185070
07-04 2024
11:30
Oversidder
07. apr
11:30
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
185073
to11-04 2024
18:30
Oversidder
Frederiksværk Stadion
11. apr
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
185075
14-04 2024
12:00 Allerød Idrætspark
1
-
0
14. apr
12:00
Allerød Fodbold Klub
1
FC Rudersdal
0
185074
14-04 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
5
-
1
14. apr
13:00
Hørsholm-Usserød IK
5
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
185077
20-04 2024
10:00 Vedbæk Stadion
5
-
0
20. apr
10:00
FC Rudersdal
5
Frederiksværk Fodbold Klub
0
185076
20-04 2024
11:30
Oversidder
20. apr
11:30
Oversidder
VTF (Vejby/Tisvilde)
185078
ti23-04 2024
18:30 Allerød Idrætspark
4
-
6
23. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
4
Hørsholm-Usserød IK
6
185080
to25-04 2024
18:30 Frederiksværk Stadion
UHT
25. apr
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
UHT
185079
28-04 2024
11:30
Oversidder
28. apr
11:30
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
185084
04-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
9
-
0
04. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
9
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
185082
05-05 2024
10:00
Oversidder
Vedbæk Stadion
05. maj
10:00
FC Rudersdal
Oversidder
185083
05-05 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
4
05. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Frederiksværk Fodbold Klub
4
185071
on08-05 2024
19:00 Vedbæk Stadion
2
-
3
08. maj
19:00
FC Rudersdal
2
Hørsholm-Usserød IK
3
185085
to09-05 2024
12:30 Frederiksværk Stadion
4
-
1
09. maj
12:30
Frederiksværk Fodbold Klub
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
185087
12-05 2024
12:00
Oversidder
Allerød Idrætspark
12. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
185086
12-05 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
0
-
4
12. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
0
FC Rudersdal
4
185090
on22-05 2024
18:30 Vejby Idrætsplads
0
-
8
22. maj
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Hørsholm-Usserød IK
8
185089
25-05 2024
14:00 Vedbæk Stadion
6
-
1
25. maj
14:00
FC Rudersdal
6
Allerød Fodbold Klub
1
185088
26-05 2024
11:30
Oversidder
26. maj
11:30
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub
185091
to30-05 2024
18:30 Frederiksværk Stadion
1
-
7
30. maj
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
FC Rudersdal
7
185081
02-06 2024
11:00 Vejby Idrætsplads
UHT
02. jun
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
FC Rudersdal
UHT
185093
02-06 2024
11:00
Oversidder
Vejby Idrætsplads
02. jun
11:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
185092
02-06 2024
13:00 Hørsholm Idrætspark
6
-
0
02. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
6
Allerød Fodbold Klub
0
185096
08-06 2024
12:00 Allerød Idrætspark
3
-
2
08. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
3
Frederiksværk Fodbold Klub
2
185094
08-06 2024
14:00 Vedbæk Stadion
UHT
08. jun
14:00
FC Rudersdal
VTF (Vejby/Tisvilde)
UHT
185095
09-06 2024
13:00
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
09. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
185555
on12-06 2024
18:30 Vejby Idrætsplads
2
-
6
12. jun
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Allerød Fodbold Klub
6
185554
to13-06 2024
18:30 Frederiksværk Stadion
1
-
2
13. jun
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Hørsholm-Usserød IK
2
185553
16-06 2024
11:30
Oversidder
16. jun
11:30
Oversidder
FC Rudersdal
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind