U17 Drenge 3 (07) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
185661
13-04 2024
10:00
Oversidder
13. apr
10:00
Oversidder
Køge BK
185657
13-04 2024
12:00
Oversidder
Holmegårdhallen
13. apr
12:00
Holmegaard GB
Oversidder
185658
13-04 2024
14:00 Errindlev stadion
1
-
2
13. apr
14:00
Errindlev
1
Lynge-Broby IF
2
185659
14-04 2024
10:00 Stadion Vest
4
-
2
14. apr
10:00
B. 73, Slagelse
4
FC Storebælt
2
185660
14-04 2024
14:00
Oversidder
14. apr
14:00
Oversidder
Greve Fodbold
185679
20-04 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
20. apr
10:00
Oversidder
Oversidder
185688
20-04 2024
16:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UHT
20. apr
16:00
FC Storebælt
Errindlev
UHT
185662
21-04 2024
12:00
Oversidder
Greve Idræts Center
21. apr
12:00
Greve Fodbold
Oversidder
185681
ma22-04 2024
18:30 Frederiksberg Skole
6
-
2
22. apr
18:30
Lynge-Broby IF
6
Holmegaard GB
2
185797
27-04 2024
10:00
Oversidder
27. apr
10:00
Oversidder
B. 73, Slagelse
185794
27-04 2024
12:00 Holmegårdhallen
5
-
1
27. apr
12:00
Holmegaard GB
5
FC Storebælt
1
185795
27-04 2024
12:45 Errindlev stadion
UHT
27. apr
12:45
Errindlev
Køge BK
UHT
185690
28-04 2024
12:00
Oversidder
Greve Idræts Center
28. apr
12:00
Greve Fodbold
Oversidder
185796
28-04 2024
14:00
Oversidder
28. apr
14:00
Oversidder
Lynge-Broby IF
185804
to02-05 2024
19:00
Oversidder
Korsør ny Stadion
02. maj
19:00
FC Storebælt
Oversidder
185800
04-05 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
04. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
185880
05-05 2024
14:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
05. maj
14:30
Køge BK
1
Holmegaard GB
3
185801
ma06-05 2024
18:30 Frederiksberg Skole
5
-
0
06. maj
18:30
Lynge-Broby IF
5
Greve Fodbold
0
185907
11-05 2024
10:00
Oversidder
11. maj
10:00
Oversidder
Lynge-Broby IF
186002
11-05 2024
10:00
Oversidder
11. maj
10:00
Oversidder
Errindlev
185894
11-05 2024
12:00 Holmegårdhallen
5
-
1
11. maj
12:00
Holmegaard GB
5
B. 73, Slagelse
1
185893
12-05 2024
12:00 Greve Idræts Center
1
-
8
12. maj
12:00
Greve Fodbold
1
FC Storebælt
8
185908
12-05 2024
14:00
Oversidder
12. maj
14:00
Oversidder
Køge BK
185689
ma20-05 2024
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
20. maj
10:30
Køge BK
1
B. 73, Slagelse
2
186010
to23-05 2024
19:00
Oversidder
Korsør ny Stadion
23. maj
19:00
FC Storebælt
Oversidder
186005
25-05 2024
14:30 Errindlev stadion
0
-
11
25. maj
14:30
Errindlev
0
Holmegaard GB
11
186009
26-05 2024
10:00
Oversidder
Stadion Vest
26. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
186008
ma27-05 2024
18:30
Oversidder
Frederiksberg Skole
27. maj
18:30
Lynge-Broby IF
Oversidder
186045
01-06 2024
10:00
Oversidder
01. jun
10:00
Oversidder
Køge BK
186049
01-06 2024
10:00
Oversidder
01. jun
10:00
Oversidder
Holmegaard GB
186043
02-06 2024
12:00 Greve Idræts Center
1
-
7
02. jun
12:00
Greve Fodbold
1
B. 73, Slagelse
7
186048
02-06 2024
14:00
Oversidder
02. jun
14:00
Oversidder
Errindlev
186047
ma03-06 2024
18:30 Frederiksberg Skole
3
-
3
03. jun
18:30
Lynge-Broby IF
3
FC Storebælt
3
186011
on05-06 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
4
05. jun
19:00
Køge BK
2
Greve Fodbold
4
186425
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
FC Storebælt
186424
08-06 2024
12:00
Oversidder
Stadion Vest
08. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
186422
08-06 2024
12:00
Oversidder
Holmegårdhallen
08. jun
12:00
Holmegaard GB
Oversidder
186423
08-06 2024
14:00 Errindlev stadion
UHT
08. jun
14:00
Errindlev
Greve Fodbold
UHT
186426
09-06 2024
14:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
4
09. jun
14:30
Køge BK
2
Lynge-Broby IF
4
186433
on12-06 2024
18:30 Frederiksberg Skole
3
-
1
12. jun
18:30
Lynge-Broby IF
3
B. 73, Slagelse
1
186458
to13-06 2024
19:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3
-
2
13. jun
19:00
FC Storebælt
3
Køge BK
2
186431
15-06 2024
10:00
Oversidder
15. jun
10:00
Oversidder
Errindlev
186430
16-06 2024
12:00 Greve Idræts Center
16. jun
12:00
Greve Fodbold
Holmegaard GB
186434
16-06 2024
14:00
Oversidder
Oversidder
16. jun
14:00
Oversidder
Oversidder
185802
16-06 2024
14:00 Stadion Vest
UHT
16. jun
14:00
B. 73, Slagelse
Errindlev
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind