U16 Drenge 2 (08) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
189114
06-04 2024
12:00 OK+ stadion
0
-
2
06. apr
12:00
FC Nakskov
0
Ørslev GIF (V)
2
189168
fr12-04 2024
18:00 Øster Ulslev stadion
0
-
4
12. apr
18:00
ØUB
0
B. Frem
4
189136
14-04 2024
12:00
TGB
Ørslev Stadion
13
-
0
14. apr
12:00
Ørslev GIF (V)
13
TGB
0
189137
on17-04 2024
18:30
MB
Lollands Bank stadion
5
-
1
17. apr
18:30
MB
5
FC Nakskov
1
189171
fr19-04 2024
18:30
MB
Øster Ulslev stadion
0
-
8
19. apr
18:30
ØUB
0
MB
8
189170
20-04 2024
10:00 JP Air Tech Arena
3
-
3
20. apr
10:00
B. Frem
3
Ørslev GIF (V)
3
189169
21-04 2024
10:00
TGB
TGB´s anlæg
1
-
4
21. apr
10:00
TGB
1
FC Nakskov
4
189177
28-04 2024
11:00 OK+ stadion
0
-
1
28. apr
11:00
FC Nakskov
0
B. Frem
1
189176
28-04 2024
12:00 Ørslev Stadion
7
-
0
28. apr
12:00
Ørslev GIF (V)
7
ØUB
0
189385
on01-05 2024
18:30 Øster Ulslev stadion
3
-
5
01. maj
18:30
ØUB
3
FC Nakskov
5
189238
04-05 2024
10:00
TGB
JP Air Tech Arena
4
-
1
04. maj
10:00
B. Frem
4
TGB
1
189247
ma06-05 2024
19:00
MB
Lollands Bank stadion
2
-
3
06. maj
19:00
MB
2
Ørslev GIF (V)
3
189399
fr10-05 2024
18:00
MB
Lollands Bank stadion
1
-
3
10. maj
18:00
MB
1
B. Frem
3
189400
11-05 2024
10:00
TGB
Øster Ulslev stadion
1
-
5
11. maj
10:00
ØUB
1
TGB
5
189398
12-05 2024
12:00 Ørslev Stadion
UHT
12. maj
12:00
Ørslev GIF (V)
FC Nakskov
UHT
188888
ti14-05 2024
18:00
TGB
TGB´s anlæg
7
-
0
14. maj
18:00
TGB
7
ØUB
0
188945
on15-05 2024
18:30
MB
JP Air Tech Arena
2
-
4
15. maj
18:30
B. Frem
2
MB
4
189402
to23-05 2024
18:30 JP Air Tech Arena
7
-
1
23. maj
18:30
B. Frem
7
ØUB
1
189403
to23-05 2024
18:30
MB
OK+ stadion
1
-
1
23. maj
18:30
FC Nakskov
1
MB
1
189401
25-05 2024
10:00
TGB
TGB´s anlæg
0
-
6
25. maj
10:00
TGB
0
Ørslev GIF (V)
6
189175
ma27-05 2024
18:00
TGB
MB
TGB´s anlæg
3
-
2
27. maj
18:00
TGB
3
MB
2
189406
fr31-05 2024
18:00
MB
Lollands Bank stadion
3
-
2
31. maj
18:00
MB
3
ØUB
2
189535
02-06 2024
11:00
TGB
OK+ stadion
4
-
1
02. jun
11:00
FC Nakskov
4
TGB
1
189404
02-06 2024
12:00 Ørslev Stadion
3
-
1
02. jun
12:00
Ørslev GIF (V)
3
B. Frem
1
189885
on05-06 2024
18:30 Øster Ulslev stadion
1
-
1
05. jun
18:30
ØUB
1
Ørslev GIF (V)
1
189580
to06-06 2024
18:30 JP Air Tech Arena
5
-
2
06. jun
18:30
B. Frem
5
FC Nakskov
2
189854
fr07-06 2024
18:30
MB
TGB
Lollands Bank stadion
4
-
0
07. jun
18:30
MB
4
TGB
0
190152
fr14-06 2024
18:30
MB
Ørslev Stadion
2
-
1
14. jun
18:30
Ørslev GIF (V)
2
MB
1
190143
15-06 2024
10:00
TGB
TGB´s anlæg
5
-
4
15. jun
10:00
TGB
5
B. Frem
4
190153
16-06 2024
11:00 OK+ stadion
3
-
0
16. jun
11:00
FC Nakskov
3
ØUB
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind