Kvindeserie 2 - Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
859283
on03-04 2024
19:00
Oversidder
03. apr
19:00
Oversidder
Dianalund IF
850232
to04-04 2024
19:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UHT
04. apr
19:00
FC Storebælt
Holmegaard GB
UHT
867649
ma08-04 2024
18:30
Oversidder
Strøbyhallen
08. apr
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Oversidder
867650
on10-04 2024
17:45 Holmegårdhallen
2
-
2
10. apr
17:45
Holmegaard GB
2
Lynge-Broby IF
2
867648
13-04 2024
13:00 Dianalund Stadion
2
-
1
13. apr
13:00
Dianalund IF
2
FC Storebælt
1
871454
ti16-04 2024
19:00 Frederiksberg Skole
1
-
1
16. apr
19:00
Lynge-Broby IF
1
Dianalund IF
1
871452
20-04 2024
14:00
Oversidder
Korsør ny Stadion
20. apr
14:00
FC Storebælt
Oversidder
973656
21-04 2024
10:00 Holmegårdhallen
UHT
21. apr
10:00
Holmegaard GB
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
982906
ma22-04 2024
19:00
Oversidder
22. apr
19:00
Oversidder
Lynge-Broby IF
973657
27-04 2024
14:00 Korsør ny Stadion
UHT
27. apr
14:00
FC Storebælt
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
890400
ma29-04 2024
18:30 Strøbyhallen
0
-
7
29. apr
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Dianalund IF
7
871456
ti30-04 2024
19:00 Frederiksberg Skole
2
-
2
30. apr
19:00
Lynge-Broby IF
2
FC Storebælt
2
890401
05-05 2024
10:00
Oversidder
Holmegårdhallen
05. maj
10:00
Holmegaard GB
Oversidder
890403
ma06-05 2024
18:30 Strøbyhallen
0
-
1
06. maj
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Lynge-Broby IF
1
890402
11-05 2024
12:00
Oversidder
Dianalund Stadion
11. maj
12:00
Dianalund IF
Oversidder
890404
12-05 2024
10:00 Holmegårdhallen
5
-
3
12. maj
10:00
Holmegaard GB
5
FC Storebælt
3
859276
to16-05 2024
19:00 Frederiksberg Skole
3
-
0
16. maj
19:00
Lynge-Broby IF
3
AIK 65 Strøby Fodbold
0
890670
ti21-05 2024
19:00 Frederiksberg Skole
1
-
4
21. maj
19:00
Lynge-Broby IF
1
Holmegaard GB
4
890671
ti21-05 2024
19:00
Oversidder
21. maj
19:00
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
890669
to23-05 2024
19:00 Korsør ny Stadion
1
-
1
23. maj
19:00
FC Storebælt
1
Dianalund IF
1
890673
ma27-05 2024
18:30 Strøbyhallen
0
-
2
27. maj
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Holmegaard GB
2
890674
ma27-05 2024
19:00
Oversidder
27. maj
19:00
Oversidder
FC Storebælt
982905
on29-05 2024
18:30 Dianalund Stadion
2
-
0
29. maj
18:30
Dianalund IF
2
Holmegaard GB
0
891302
ma03-06 2024
18:30 Strøbyhallen
2
-
2
03. jun
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
2
FC Storebælt
2
890672
ma03-06 2024
19:00 Dianalund Stadion
2
-
1
03. jun
19:00
Dianalund IF
2
Lynge-Broby IF
1
890675
ti04-06 2024
19:00
Oversidder
Frederiksberg Skole
04. jun
19:00
Lynge-Broby IF
Oversidder
891324
09-06 2024
10:00 Holmegårdhallen
3
-
0
09. jun
10:00
Holmegaard GB
3
Dianalund IF
0
891378
on12-06 2024
19:00 Dianalund Stadion
UHT
12. jun
19:00
Dianalund IF
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
891596
on12-06 2024
19:00
Oversidder
12. jun
19:00
Oversidder
Holmegaard GB
891377
15-06 2024
14:00 Korsør ny Stadion
UHT
15. jun
14:00
FC Storebælt
Lynge-Broby IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.

Semifinaler 23. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind