Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
14:00
Ringsted Pigefodbold
IF Skjold Birkerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Raklev GI
2
Ringsted Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Oversidder
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:45
Køge BK
0
Kirke Helsinge IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:45
Herstedøster IC
0
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Greve Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Ringsted Pigefodbold
3
Herstedøster IC
4
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
FC Rudersdal
5
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Raklev GI
0
Kirke Helsinge IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
5
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Køge BK
Greve Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Herstedøster IC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Kirke Helsinge IF
4
Ringsted Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Oversidder
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Raklev GI
0
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Kirke Helsinge IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
FC Rudersdal
2
Raklev GI
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
FC Rudersdal
8
Ringsted Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Herstedøster IC
2
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
FC Rudersdal
8
IF Skjold Birkerød
5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Kirke Helsinge IF
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Oversidder
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
1
Raklev GI
5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Raklev GI
2
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Kirke Helsinge IF
1
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Herstedøster IC
2
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
IF Skjold Birkerød
Greve Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Køge BK
2
Ringsted Pigefodbold
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
11:00
Greve Fodbold
0
Frederiksværk Fodbold Klub
7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:45
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Raklev GI
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Oversidder
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Greve Fodbold
1
Kirke Helsinge IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Herstedøster IC
1
FC Rudersdal
6
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Greve Fodbold
0
Ringsted Pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Raklev GI
2
Herstedøster IC
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Ringsted Pigefodbold
2
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Kirke Helsinge IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
FC Rudersdal
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:45
Kirke Helsinge IF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
3
Køge BK
1
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.