U16 Piger 2 (08) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
919224
ma08-04 2024
18:30 Blovstrød idrætsanlæg
0
-
3
08. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
0
Roskilde Pigefodbold (2)
3
919235
on10-04 2024
18:45 Hørsholm Idrætspark
0
-
1
10. apr
18:45
Hørsholm-Usserød IK
0
Allerød Fodbold Klub
1
919232
13-04 2024
14:00
Oversidder
13. apr
14:00
Oversidder
Frederikssund FB
919234
14-04 2024
13:30 Himmelev Idrætspark
6
-
0
14. apr
13:30
Roskilde Pigefodbold (2)
6
Slangerup & Omegn IF
0
919394
on17-04 2024
18:45 Hørsholm Idrætspark
1
-
1
17. apr
18:45
Hørsholm-Usserød IK
1
Roskilde Pigefodbold (2)
1
919387
fr19-04 2024
17:30 Frederikssund Stadion
5
-
3
19. apr
17:30
Frederikssund FB
5
Slangerup & Omegn IF
3
919393
ma22-04 2024
18:30
Oversidder
Allerød Idrætspark
22. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
919425
on24-04 2024
18:30
Oversidder
24. apr
18:30
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
919405
28-04 2024
14:00 Frederikssund Stadion
1
-
5
28. apr
14:00
Frederikssund FB
1
Roskilde Pigefodbold (2)
5
919426
28-04 2024
14:00 Slangerup Stadion
2
-
6
28. apr
14:00
Slangerup & Omegn IF
2
Allerød Fodbold Klub
6
919429
on01-05 2024
18:45 Hørsholm Idrætspark
1
-
1
01. maj
18:45
Hørsholm-Usserød IK
1
Slangerup & Omegn IF
1
919428
05-05 2024
10:00
Oversidder
Himmelev Idrætspark
05. maj
10:00
Roskilde Pigefodbold (2)
Oversidder
919427
ma06-05 2024
18:30 Allerød Idrætspark
5
-
2
06. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
5
Frederikssund FB
2
919430
11-05 2024
13:00
Oversidder
11. maj
13:00
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
921785
12-05 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
5
-
1
12. maj
10:00
Roskilde Pigefodbold (2)
5
Allerød Fodbold Klub
1
919223
ti14-05 2024
18:30 Frederikssund Stadion
2
-
4
14. maj
18:30
Frederikssund FB
2
Hørsholm-Usserød IK
4
921789
on22-05 2024
18:00 Slangerup Stadion
0
-
7
22. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
0
Roskilde Pigefodbold (2)
7
919225
on22-05 2024
19:00
Oversidder
Slangerup Stadion
22. maj
19:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
921787
fr24-05 2024
18:30
Oversidder
Frederikssund Stadion
24. maj
18:30
Frederikssund FB
Oversidder
921786
ma27-05 2024
18:45 Hørsholm Idrætspark
2
-
1
27. maj
18:45
Hørsholm-Usserød IK
2
Frederikssund FB
1
921791
02-06 2024
12:00 Himmelev Idrætspark
UHT
02. jun
12:00
Roskilde Pigefodbold (2)
Hørsholm-Usserød IK
UHT
921793
02-06 2024
14:00 Slangerup Stadion
HHT
02. jun
14:00
Slangerup & Omegn IF
Frederikssund FB
HHT
921790
02-06 2024
14:00
Oversidder
02. jun
14:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
921794
on05-06 2024
18:30 Allerød Idrætspark
3
-
0
05. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
3
Slangerup & Omegn IF
0
921796
on05-06 2024
18:45
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
05. jun
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
921795
09-06 2024
10:00 Himmelev Idrætspark
1
-
0
09. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (2)
1
Frederikssund FB
0
921788
on12-06 2024
18:30 Allerød Idrætspark
4
-
1
12. jun
18:30
Allerød Fodbold Klub
4
Hørsholm-Usserød IK
1
921801
15-06 2024
14:00
Oversidder
15. jun
14:00
Oversidder
Roskilde Pigefodbold (2)
921800
16-06 2024
12:00 Frederikssund Stadion
UHT
16. jun
12:00
Frederikssund FB
Allerød Fodbold Klub
UHT
921802
16-06 2024
14:00 Slangerup Stadion
0
-
5
16. jun
14:00
Slangerup & Omegn IF
0
Hørsholm-Usserød IK
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.

Semifinaler 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind