Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
17:30
Albertslund IF
1
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Brøndbyernes IF
1
Taastrup FC
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Greve Fodbold
4
Brøndbyernes IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Albertslund IF
9
Brøndbyernes IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
IF Bytoften
0
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
FC Lejre
2
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:45
Taastrup FC
5
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Albertslund IF
1
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Taastrup FC
5
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Brøndbyernes IF
0
FC Lejre
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
IF Bytoften
3
Taastrup FC
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Greve Fodbold
5
FC Lejre
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Albertslund IF
2
Taastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Taastrup FC
6
FC Lejre
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
IF Bytoften
Albertslund IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Albertslund IF
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Taastrup FC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Brøndbyernes IF
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
FC Lejre
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
FC Lejre
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Taastrup FC
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:15
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
IF Bytoften
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
FC Lejre
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Greve Fodbold
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
FC Lejre
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Albertslund IF
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:15
Taastrup FC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:15
IF Bytoften
Brøndbyernes IF
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2