Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
12:00
Kalundborg GB
1
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
B. 73, Slagelse
5
Nykøbing FC
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:30
Køge BK
1
Herlufsholm GF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:30
LSF
1
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
Nykøbing FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Ølstykke FC
0
Køge BK
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
Oversidder
LSF
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
Lyngby Boldklub 1921
3
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Køge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:45
B. 73, Slagelse
1
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Oversidder
LSF
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
6
Nykøbing FC
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Herlufsholm GF
4
Nykøbing FC
6
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Ølstykke FC
1
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
LSF
7
Køge BK
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Oversidder
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921
4
Herlufsholm GF
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Oversidder
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Nykøbing FC
2
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Herlufsholm GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
LSF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ølstykke FC
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Køge BK
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Oversidder
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Kalundborg GB
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Herlufsholm GF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Nykøbing FC
LSF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Oversidder
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Kalundborg GB
LSF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Kalundborg GB
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Køge BK
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
LSF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Herlufsholm GF
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
Oversidder
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:45
Herlufsholm GF
LSF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Nykøbing FC
Kalundborg GB
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.