U14 Piger 2 (10) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
962373
on10-04 2024
18:30 Slangerup Stadion
0
-
2
10. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
0
FC Rudersdal
2
962372
to11-04 2024
17:30 Albertslund Stadion
2
-
2
11. apr
17:30
Albertslund IF
2
Allerød Fodbold Klub
2
962371
13-04 2024
11:00 Gladsaxe skole
0
-
3
13. apr
11:00
IF Bytoften
0
Hørsholm-Usserød IK
3
962375
14-04 2024
10:45
Oversidder
Helsinge Stadion
14. apr
10:45
Helsinge Fodbold
Oversidder
962374
14-04 2024
12:30 Birkerød Stadion
1
-
2
14. apr
12:30
IF Skjold Birkerød
1
Hillerød Fodbold
2
962381
20-04 2024
10:00
Oversidder
20. apr
10:00
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
962377
20-04 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
2
-
1
20. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
2
IF Skjold Birkerød
1
962379
20-04 2024
12:00 Allerød Idrætspark
6
-
0
20. apr
12:00
Allerød Fodbold Klub
6
IF Bytoften
0
962380
21-04 2024
14:00 Rundforbi Stadion Kunst
1
-
2
21. apr
14:00
FC Rudersdal
1
Albertslund IF
2
962376
on24-04 2024
18:00 Hillerød Stadion
1
-
3
24. apr
18:00
Hillerød Fodbold
1
Helsinge Fodbold
3
962384
27-04 2024
11:00
Oversidder
Albertslund Stadion
27. apr
11:00
Albertslund IF
Oversidder
962383
27-04 2024
13:30 Gladsaxe skole
UHT
27. apr
13:30
IF Bytoften
FC Rudersdal
UHT
962385
28-04 2024
12:30 Birkerød Stadion
2
-
6
28. apr
12:30
IF Skjold Birkerød
2
Allerød Fodbold Klub
6
962382
ma29-04 2024
18:00 Hillerød Stadion
2
-
3
29. apr
18:00
Hillerød Fodbold
2
Hørsholm-Usserød IK
3
962386
ma29-04 2024
18:00 Helsinge Stadion
4
-
1
29. apr
18:00
Helsinge Fodbold
4
Slangerup & Omegn IF
1
962391
04-05 2024
10:00
Oversidder
04. maj
10:00
Oversidder
IF Bytoften
962388
04-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
2
-
2
04. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
2
Hillerød Fodbold
2
962389
05-05 2024
13:00 Slangerup Stadion
HHT
05. maj
13:00
Slangerup & Omegn IF
Albertslund IF
HHT
962392
11-05 2024
10:00 Hillerød Stadion
0
-
4
11. maj
10:00
Hillerød Fodbold
0
FC Rudersdal
4
962396
12-05 2024
11:00 Helsinge Stadion
2
-
3
12. maj
11:00
Helsinge Fodbold
2
Albertslund IF
3
962395
12-05 2024
12:30
Oversidder
Birkerød Stadion
12. maj
12:30
IF Skjold Birkerød
Oversidder
962394
ma13-05 2024
18:00 Hørsholm Idrætspark
1
-
3
13. maj
18:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Allerød Fodbold Klub
3
962405
on15-05 2024
18:30 Birkerød Stadion
0
-
3
15. maj
18:30
IF Skjold Birkerød
0
Albertslund IF
3
962393
on15-05 2024
18:55 Gladsaxe skole
3
-
0
15. maj
18:55
IF Bytoften
3
Slangerup & Omegn IF
0
962387
on22-05 2024
18:00 Hørsholm Idrætspark
1
-
2
22. maj
18:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Helsinge Fodbold
2
962399
on22-05 2024
18:00 Slangerup Stadion
1
-
0
22. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
1
IF Skjold Birkerød
0
962397
on22-05 2024
18:30 Albertslund Stadion
9
-
0
22. maj
18:30
Albertslund IF
9
IF Bytoften
0
962401
25-05 2024
10:00
Oversidder
25. maj
10:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
962398
25-05 2024
12:00 Allerød Idrætspark
UHT
25. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
UHT
962400
26-05 2024
14:00 Rundforbi Stadion Kunst
2
-
3
26. maj
14:00
FC Rudersdal
2
Hørsholm-Usserød IK
3
962406
ma27-05 2024
18:30 Helsinge Stadion
4
-
0
27. maj
18:30
Helsinge Fodbold
4
IF Bytoften
0
962390
on29-05 2024
18:30 Rundforbi Stadion Kunst
1
-
1
29. maj
18:30
FC Rudersdal
1
IF Skjold Birkerød
1
962403
01-06 2024
11:00
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
01. jun
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
962404
01-06 2024
12:00 Allerød Idrætspark
7
-
2
01. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
7
FC Rudersdal
2
962402
02-06 2024
10:00 Hillerød Stadion
3
-
1
02. jun
10:00
Hillerød Fodbold
3
Slangerup & Omegn IF
1
962411
08-06 2024
10:00
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
962408
08-06 2024
11:00 Albertslund Stadion
4
-
1
08. jun
11:00
Albertslund IF
4
Hillerød Fodbold
1
962409
09-06 2024
10:00 Slangerup Stadion
0
-
5
09. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
0
Hørsholm-Usserød IK
5
962407
09-06 2024
11:30 Gladsaxe skole
2
-
0
09. jun
11:30
IF Bytoften
2
IF Skjold Birkerød
0
962410
09-06 2024
12:00 Helsinge Stadion
4
-
1
09. jun
12:00
Helsinge Fodbold
4
FC Rudersdal
1
962412
15-06 2024
10:00 Hillerød Stadion
5
-
1
15. jun
10:00
Hillerød Fodbold
5
IF Bytoften
1
962413
15-06 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
0
-
0
15. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Albertslund IF
0
962414
15-06 2024
12:30 Allerød Idrætspark
2
-
0
15. jun
12:30
Allerød Fodbold Klub
2
Slangerup & Omegn IF
0
962415
16-06 2024
12:00 Birkerød Stadion
1
-
1
16. jun
12:00
IF Skjold Birkerød
1
Helsinge Fodbold
1
962416
16-06 2024
14:00
Oversidder
Rundforbi Stadion Kunst
16. jun
14:00
FC Rudersdal
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Finale
Søndag den 23. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2 

Log ind