Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
0
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
11. apr
17:30
Albertslund IF
2
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
IF Bytoften
0
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:45
Helsinge Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:30
IF Skjold Birkerød
1
Hillerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
2
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Allerød Fodbold Klub
6
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FC Rudersdal
1
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Hillerød Fodbold
1
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Albertslund IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:30
IF Bytoften
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
IF Skjold Birkerød
2
Allerød Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Hillerød Fodbold
2
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Helsinge Fodbold
4
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Oversidder
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
2
Hillerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Slangerup & Omegn IF
Albertslund IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hillerød Fodbold
0
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Helsinge Fodbold
2
Albertslund IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
IF Skjold Birkerød
0
Albertslund IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:55
IF Bytoften
3
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Helsinge Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
1
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Albertslund IF
9
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FC Rudersdal
2
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Helsinge Fodbold
4
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
FC Rudersdal
1
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Allerød Fodbold Klub
7
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hillerød Fodbold
3
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Albertslund IF
4
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
0
Hørsholm-Usserød IK
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
IF Bytoften
2
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Helsinge Fodbold
4
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hillerød Fodbold
5
IF Bytoften
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
0
Albertslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:30
Allerød Fodbold Klub
2
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
IF Skjold Birkerød
1
Helsinge Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
FC Rudersdal
Oversidder
|
Finale
Søndag den 23. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2