8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
980405
ti16-04 2024
18:45 Fredensborg Stadion
1
-
6
16. apr
18:45
Fredensborg BI
1
IF Bytoften
6
980403
ti16-04 2024
19:00 Birkerød Stadion
5
-
1
16. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
5
FC Galaksi
1
980408
ti23-04 2024
19:00 Fredensborg Stadion
0
-
7
23. apr
19:00
Fredensborg BI
0
Espergærde IF
7
980407
ti23-04 2024
19:15 Gladsaxe skole
6
-
0
23. apr
19:15
IF Bytoften
6
IF Skjold Birkerød
0
980406
ti23-04 2024
20:00 Humlebæk Stadion Kunstgræs
2
-
1
23. apr
20:00
FC Galaksi
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
980400
28-04 2024
18:30 Nivå Nord
5
-
4
28. apr
18:30
FC Galaksi
5
Fredensborg BI
4
980414
ti30-04 2024
19:00 Birkerød Stadion
1
-
5
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
1
Fredensborg BI
5
980452
ti30-04 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
1
-
9
30. apr
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
IF Bytoften
9
980409
ti30-04 2024
20:15 Humlebæk Stadion Kunstgræs
8
-
0
30. apr
20:15
FC Galaksi
8
Espergærde IF
0
980521
ma06-05 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
UHT
06. maj
19:00
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
UHT
980540
ti07-05 2024
20:00 Fredensborg Stadion
7
-
3
07. maj
20:00
Fredensborg BI
7
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
980453
ti07-05 2024
20:20 Gladsaxe skole
4
-
3
07. maj
20:20
IF Bytoften
4
FC Galaksi
3
980792
ma13-05 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
0
13. maj
19:00
Espergærde IF
5
IF Bytoften
0
980791
ti14-05 2024
19:00 Birkerød Stadion
5
-
0
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
5
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
980897
ti14-05 2024
19:00 Fredensborg Stadion
0
-
3
14. maj
19:00
Fredensborg BI
0
FC Galaksi
3
980401
to16-05 2024
19:15 Gladsaxe skole
UHT
16. maj
19:15
IF Bytoften
Espergærde IF
UHT
980900
ti21-05 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
2
-
0
21. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Espergærde IF
0
980899
ti21-05 2024
19:15 Gladsaxe skole
4
-
2
21. maj
19:15
IF Bytoften
4
Fredensborg BI
2
980898
ti21-05 2024
20:15 Humlebæk Stadion Kunstgræs
5
-
0
21. maj
20:15
FC Galaksi
5
IF Skjold Birkerød
0
980902
ma27-05 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
4
27. maj
19:00
Espergærde IF
5
Fredensborg BI
4
980901
ti28-05 2024
19:00 Birkerød Stadion
1
-
4
28. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
1
IF Bytoften
4
980903
ti28-05 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
2
-
3
28. maj
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
FC Galaksi
3
980905
ma03-06 2024
19:00 Mørdrup Idrætsanlæg
HHT
03. jun
19:00
Espergærde IF
FC Galaksi
HHT
980906
ti04-06 2024
19:00 Fredensborg Stadion
6
-
2
04. jun
19:00
Fredensborg BI
6
IF Skjold Birkerød
2
980904
on05-06 2024
20:20 Gladsaxe skole
5
-
5
05. jun
20:20
IF Bytoften
5
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
980404
fr07-06 2024
18:00 Mørdrup Idrætsanlæg
HHT
07. jun
18:00
Espergærde IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
HHT
980908
ti11-06 2024
19:00 Birkerød Stadion
2
-
1
11. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
2
Espergærde IF
1
980909
ti11-06 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
0
-
2
11. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Fredensborg BI
2
980907
ti11-06 2024
20:00 Humlebæk Stadion Kunstgræs
0
-
4
11. jun
20:00
FC Galaksi
0
IF Bytoften
4
980402
ti18-06 2024
19:00 Vejby Idrætsplads
18. jun
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
IF Skjold Birkerød
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind