Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. apr
19:00
Vordingborg IF
6
Rønnede IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Roholte BK
3
Bårse IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:45
Holmegaard GB (2)
0
Faxe Ladeplads IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:00
Møns FK
2
FK Sydsjælland 05
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
FK Sydsjælland 05
11
Roholte BK
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Bårse IF
2
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Rønnede IF
2
Faxe Ladeplads IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Holmegaard GB (2)
1
Mern UIF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Mern UIF (2)
0
Møns FK
7
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Mern UIF (1)
0
Møns FK
9
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Vordingborg IF
0
FK Sydsjælland 05
7
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Faxe Ladeplads IF
8
Bårse IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Holmegaard GB (2)
3
Rønnede IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Roholte BK
5
Mern UIF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
FK Sydsjælland 05
10
Faxe Ladeplads IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Rønnede IF
Mern UIF (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Bårse IF
Holmegaard GB (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Mern UIF (2)
0
Vordingborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Møns FK
Roholte BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Mern UIF (1)
Roholte BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vordingborg IF
Møns FK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Rønnede IF
Bårse IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Faxe Ladeplads IF
Mern UIF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Holmegaard GB (2)
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
FK Sydsjælland 05
Rønnede IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Roholte BK
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Bårse IF
Mern UIF (1)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Mern UIF (2)
Holmegaard GB (2)
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Møns FK
Faxe Ladeplads IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Mern UIF (1)
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Bårse IF
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Rønnede IF
Mern UIF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Faxe Ladeplads IF
Roholte BK
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Holmegaard GB (2)
Møns FK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Mern UIF (1)
FK Sydsjælland 05
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Vordingborg IF
Faxe Ladeplads IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Møns FK
Rønnede IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Roholte BK
Holmegaard GB (2)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Mern UIF (2)
Bårse IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
FK Sydsjælland 05
Mern UIF (2)
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Bårse IF
Møns FK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Rønnede IF
Roholte BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Faxe Ladeplads IF
Mern UIF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Mern UIF (1)
Mern UIF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Holmegaard GB (2)
Vordingborg IF
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 2
Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4