8:8 M+40 2 - Forår, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
557056
ma08-04 2024
20:30 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
0
08. apr
20:30
Taastrup FC
2
Reerslev IF (1)
0
557055
ma08-04 2024
20:40 Karlslunde Stadion
2
-
1
08. apr
20:40
Karlslunde IF (1)
2
Gundsølille SGIF
1
557057
on10-04 2024
19:45 Himmelev Kunstgræsbane
12
-
2
10. apr
19:45
Himmelev-Veddelev BK
12
Hvalsø IF
2
557058
ti16-04 2024
20:15 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
0
-
6
16. apr
20:15
Hvalsø IF
0
Karlslunde IF (1)
6
557059
on17-04 2024
18:45 Reerslev Skole
1
-
1
17. apr
18:45
Reerslev IF (1)
1
Himmelev-Veddelev BK
1
557060
on17-04 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
5
-
5
17. apr
19:00
Gundsølille SGIF
5
Taastrup FC
5
557062
ma22-04 2024
20:15 NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
4
22. apr
20:15
Taastrup FC
3
Hvalsø IF
4
557061
ma22-04 2024
20:30 Karlslunde Stadion
0
-
7
22. apr
20:30
Karlslunde IF (1)
0
Himmelev-Veddelev BK
7
557063
on24-04 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
4
-
1
24. apr
19:00
Gundsølille SGIF
4
Reerslev IF (1)
1
557081
ti30-04 2024
20:00 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
3
-
2
30. apr
20:00
Hvalsø IF
3
Gundsølille SGIF
2
557096
on01-05 2024
19:00 Himmelev Kunstgræsbane
UMH
01. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup FC
UMH
557106
ma06-05 2024
20:15 NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
5
06. maj
20:15
Taastrup FC
2
Karlslunde IF (1)
5
557107
on08-05 2024
19:00 Reerslev Skole
4
-
5
08. maj
19:00
Reerslev IF (1)
4
Hvalsø IF
5
557108
on08-05 2024
19:00 Gundsølillehallen
HHT
08. maj
19:00
Gundsølille SGIF
Himmelev-Veddelev BK
HHT
557111
ti14-05 2024
19:00 Gundsølillehallen
2
-
3
14. maj
19:00
Gundsølille SGIF
2
Karlslunde IF (1)
3
557109
ti14-05 2024
20:00 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
0
-
7
14. maj
20:00
Hvalsø IF
0
Himmelev-Veddelev BK
7
557110
on15-05 2024
19:00 Reerslev Skole
UHT
15. maj
19:00
Reerslev IF (1)
Taastrup FC
UHT
557112
ti21-05 2024
19:00 Karlslunde Stadion
2
-
0
21. maj
19:00
Karlslunde IF (1)
2
Hvalsø IF
0
557114
on22-05 2024
19:00 Himmelev Kunstgræsbane
4
-
2
22. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
4
Reerslev IF (1)
2
557113
on22-05 2024
20:15 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
4
22. maj
20:15
Taastrup FC
0
Gundsølille SGIF
4
557115
ti28-05 2024
20:00 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
2
-
3
28. maj
20:00
Hvalsø IF
2
Taastrup FC
3
557116
on29-05 2024
19:00 Reerslev Skole
4
-
4
29. maj
19:00
Reerslev IF (1)
4
Gundsølille SGIF
4
557117
on29-05 2024
19:00 Himmelev Kunstgræsbane
UHT
29. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Karlslunde IF (1)
UHT
557064
ma03-06 2024
19:00 Karlslunde Stadion
3
-
3
03. jun
19:00
Karlslunde IF (1)
3
Reerslev IF (1)
3
557118
ma03-06 2024
20:15 NyBolig Park - Kunstgræs
HHT
03. jun
20:15
Taastrup FC
Himmelev-Veddelev BK
HHT
557120
on05-06 2024
19:00 Gundsølillehallen
4
-
3
05. jun
19:00
Gundsølille SGIF
4
Hvalsø IF
3
557121
ti11-06 2024
19:00 Karlslunde Stadion
4
-
2
11. jun
19:00
Karlslunde IF (1)
4
Taastrup FC
2
557122
ti11-06 2024
20:00 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
1
-
0
11. jun
20:00
Hvalsø IF
1
Reerslev IF (1)
0
557123
on12-06 2024
19:00 Himmelev Kunstgræsbane
2
-
1
12. jun
19:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Gundsølille SGIF
1
557119
16-06 2024
10:00 Reerslev Skole
UHT
16. jun
10:00
Reerslev IF (1)
Karlslunde IF (1)
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 12.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 14.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind