Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
11:00
Helsingør IF Fodbold
Hornbæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. apr
17:15
Nivå-Kokkedal FK
5
Helsingør IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Farum BK
5
Hornbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Hillerød Fodbold
5
Fredensborg BI
11
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921
0
Espergærde IF
10
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:30
Virum-Sorgenfri BK
0
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
FC Rudersdal
3
Lyngby Boldklub 1921
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Fredensborg BI
Virum-Sorgenfri BK
UMH
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Hornbæk IF
9
Nivå-Kokkedal FK
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Helsingør IF Fodbold
5
Hillerød Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Farum BK
3
Nivå-Kokkedal FK
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hillerød Fodbold
1
Hornbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Espergærde IF
4
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:45
Lyngby Boldklub 1921
3
Fredensborg BI
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Helsingør IF Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold
PRO
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
Helsingør IF Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
UMH
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Fredensborg BI
2
Espergærde IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
FC Rudersdal
7
Farum BK
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Virum-Sorgenfri BK
4
Nivå-Kokkedal FK
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
FC Rudersdal
3
Fredensborg BI
7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Farum BK
3
Hillerød Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Espergærde IF
6
Helsingør IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Hornbæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Nivå-Kokkedal FK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hillerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Fredensborg BI
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hornbæk IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Helsingør IF Fodbold
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Fredensborg BI
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FC Rudersdal
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Espergærde IF
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:00
Hornbæk IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hillerød Fodbold
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Farum BK
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Espergærde IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Nivå-Kokkedal FK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hornbæk IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Espergærde IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
FC Rudersdal
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Fredensborg BI
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Farum BK
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Borup.
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2