8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
361303
07-04 2024
11:00 Helsingør Idrætspark
UHT
07. apr
11:00
Helsingør IF Fodbold
Hornbæk IF
UHT
361223
on17-04 2024
17:15 Karsemosegård Kunstgræs
5
-
2
17. apr
17:15
Nivå-Kokkedal FK
5
Helsingør IF Fodbold
2
361225
on17-04 2024
18:45 Farum Park
5
-
1
17. apr
18:45
Farum BK
5
Hornbæk IF
1
361098
20-04 2024
10:00 Hillerød Stadion
5
-
11
20. apr
10:00
Hillerød Fodbold
5
Fredensborg BI
11
361224
21-04 2024
10:00 Lyngby Stadion
0
-
10
21. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921
0
Espergærde IF
10
361097
21-04 2024
10:30 Virum Stadion
0
-
1
21. apr
10:30
Virum-Sorgenfri BK
0
FC Rudersdal
1
361227
ti23-04 2024
18:30 Rundforbi Stadion
3
-
2
23. apr
18:30
FC Rudersdal
3
Lyngby Boldklub 1921
2
361229
27-04 2024
10:00 Fredensborg Stadion
UMH
27. apr
10:00
Fredensborg BI
Virum-Sorgenfri BK
UMH
361231
28-04 2024
10:00 Pedella Park
9
-
4
28. apr
10:00
Hornbæk IF
9
Nivå-Kokkedal FK
4
361230
28-04 2024
11:00 Helsingør Idrætspark
5
-
0
28. apr
11:00
Helsingør IF Fodbold
5
Hillerød Fodbold
0
361273
on01-05 2024
19:00 Farum Park
3
-
2
01. maj
19:00
Farum BK
3
Nivå-Kokkedal FK
2
361271
05-05 2024
10:00 Hillerød Stadion
1
-
5
05. maj
10:00
Hillerød Fodbold
1
Hornbæk IF
5
361232
05-05 2024
11:00 Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
0
05. maj
11:00
Espergærde IF
4
FC Rudersdal
0
361272
05-05 2024
11:45 Lyngby Stadion
3
-
4
05. maj
11:45
Lyngby Boldklub 1921
3
Fredensborg BI
4
361270
05-05 2024
12:00 Virum Stadion
3
-
1
05. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Helsingør IF Fodbold
1
361276
ti07-05 2024
18:00 Karsemosegård
UHT
07. maj
18:00
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold
UHT
361277
11-05 2024
09:45 Helsingør Idrætspark
UMH
11. maj
09:45
Helsingør IF Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
UMH
361275
11-05 2024
10:00 Fredensborg Stadion
2
-
5
11. maj
10:00
Fredensborg BI
2
Espergærde IF
5
361274
11-05 2024
11:30 Vedbæk Stadion Kunst
7
-
0
11. maj
11:30
FC Rudersdal
7
Farum BK
0
361280
ti14-05 2024
17:45 Virum Stadion
4
-
0
14. maj
17:45
Virum-Sorgenfri BK
4
Nivå-Kokkedal FK
0
361281
ti14-05 2024
18:30 Rundforbi Stadion
3
-
7
14. maj
18:30
FC Rudersdal
3
Fredensborg BI
7
361283
18-05 2024
11:00 Farum Park
3
-
6
18. maj
11:00
Farum BK
3
Hillerød Fodbold
6
361279
19-05 2024
11:00 Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
2
19. maj
11:00
Espergærde IF
6
Helsingør IF Fodbold
2
361282
19-05 2024
12:00 Lyngby Stadion
UHT
19. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Hornbæk IF
UHT
361286
on22-05 2024
18:00 Karsemosegård
3
-
7
22. maj
18:00
Nivå-Kokkedal FK
3
Lyngby Boldklub 1921
7
361284
on22-05 2024
19:00 Hillerød Stadion
1
-
3
22. maj
19:00
Hillerød Fodbold
1
Virum-Sorgenfri BK
3
361285
25-05 2024
10:00 Fredensborg Stadion
4
-
4
25. maj
10:00
Fredensborg BI
4
Farum BK
4
361288
26-05 2024
10:00 Pedella Park
0
-
4
26. maj
10:00
Hornbæk IF
0
Espergærde IF
4
361287
26-05 2024
11:00 Helsingør Idrætspark
3
-
2
26. maj
11:00
Helsingør IF Fodbold
3
FC Rudersdal
2
361293
on29-05 2024
19:00 Farum Park
1
-
5
29. maj
19:00
Farum BK
1
Virum-Sorgenfri BK
5
361290
01-06 2024
12:00 Rundforbi Stadion Kunst
UHT
01. jun
12:00
FC Rudersdal
Hornbæk IF
UHT
361291
02-06 2024
10:00 Fredensborg Stadion
5
-
3
02. jun
10:00
Fredensborg BI
5
Helsingør IF Fodbold
3
361289
02-06 2024
11:00 Mørdrup Idrætsanlæg
16
-
0
02. jun
11:00
Espergærde IF
16
Nivå-Kokkedal FK
0
361292
02-06 2024
13:30 Lyngby Stadion
UMH
02. jun
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Hillerød Fodbold
UMH
361278
ma03-06 2024
17:00 Pedella Park
7
-
5
03. jun
17:00
Hornbæk IF
7
Virum-Sorgenfri BK
5
361295
on05-06 2024
19:00 Hillerød Stadion
0
-
2
05. jun
19:00
Hillerød Fodbold
0
Espergærde IF
2
361297
on05-06 2024
19:00 Farum Park
2
-
5
05. jun
19:00
Farum BK
2
Helsingør IF Fodbold
5
361294
08-06 2024
10:30 Virum Stadion
3
-
1
08. jun
10:30
Virum-Sorgenfri BK
3
Lyngby Boldklub 1921
1
361226
08-06 2024
11:00 Mørdrup Idrætsanlæg
UHT
08. jun
11:00
Espergærde IF
Farum BK
UHT
361296
08-06 2024
13:00 Karsemosegård
1
-
2
08. jun
13:00
Nivå-Kokkedal FK
1
FC Rudersdal
2
361298
09-06 2024
10:00 Pedella Park
4
-
1
09. jun
10:00
Hornbæk IF
4
Fredensborg BI
1
361299
ti11-06 2024
18:30 Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
1
11. jun
18:30
Espergærde IF
0
Virum-Sorgenfri BK
1
361300
ti11-06 2024
18:30 Rundforbi Stadion
4
-
2
11. jun
18:30
FC Rudersdal
4
Hillerød Fodbold
2
361301
on12-06 2024
17:30 Fredensborg Stadion
4
-
3
12. jun
17:30
Fredensborg BI
4
Nivå-Kokkedal FK
3
361302
on12-06 2024
19:00 Lyngby Stadion
3
-
5
12. jun
19:00
Lyngby Boldklub 1921
3
Farum BK
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Borup.

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind