8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
364355
ma15-04 2024
18:45 Strøbyhallen
1
-
1
15. apr
18:45
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Karlslunde IF
1
364359
on17-04 2024
18:45
SB
Oversidder
XL byg P.W. Wulff arena
17. apr
18:45
SB
Oversidder
364358
to18-04 2024
17:30 Herlufsholm Stadion
3
-
4
18. apr
17:30
Herlufsholm GF
3
Næstved I.F.
4
364356
20-04 2024
10:00 Greve Idræts Center
3
-
0
20. apr
10:00
Greve Fodbold
3
B. 73, Slagelse
0
364357
20-04 2024
11:00
NAB
NAB Anlæg
2
-
8
20. apr
11:00
NAB
2
Ringsted IF
8
364364
on24-04 2024
19:00
Oversidder
NAB
24. apr
19:00
Oversidder
NAB
364361
27-04 2024
11:00 Karlslunde Stadion
6
-
2
27. apr
11:00
Karlslunde IF
6
Herlufsholm GF
2
364363
27-04 2024
12:30 Ringsted Stadion
2
-
3
27. apr
12:30
Ringsted IF
2
Greve Fodbold
3
364362
28-04 2024
10:30 Stadion Vest
0
-
0
28. apr
10:30
B. 73, Slagelse
0
AIK 65 Strøby Fodbold
0
364360
28-04 2024
11:00
SB
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
UHT
28. apr
11:00
Næstved I.F.
SB
UHT
364371
on01-05 2024
18:00 Stadion Vest
0
-
6
01. maj
18:00
B. 73, Slagelse
0
Næstved I.F.
6
364367
on01-05 2024
19:00
Oversidder
Greve Idræts Center
01. maj
19:00
Greve Fodbold
Oversidder
364369
on01-05 2024
19:00
SB
NAB
XL byg P.W. Wulff arena
1
-
6
01. maj
19:00
SB
1
NAB
6
364366
to02-05 2024
18:30 Strøbyhallen
1
-
2
02. maj
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Ringsted IF
2
364368
04-05 2024
10:00 Herlufsholm Stadion
5
-
2
04. maj
10:00
Herlufsholm GF
5
B. 73, Slagelse
2
364365
05-05 2024
10:00 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
5
05. maj
10:00
Næstved I.F.
2
Karlslunde IF
5
364370
on08-05 2024
18:00
SB
Karlslunde Stadion
7
-
1
08. maj
18:00
Karlslunde IF
7
SB
1
364811
on08-05 2024
19:00
Oversidder
08. maj
19:00
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
364372
11-05 2024
11:00
NAB
NAB Anlæg
2
-
3
11. maj
11:00
NAB
2
Greve Fodbold
3
364373
11-05 2024
11:00 Ringsted Stadion
5
-
5
11. maj
11:00
Ringsted IF
5
Herlufsholm GF
5
364814
ti14-05 2024
18:00 Karlslunde Stadion
5
-
0
14. maj
18:00
Karlslunde IF
5
B. 73, Slagelse
0
364815
on15-05 2024
19:00
Oversidder
Herlufsholm Stadion
15. maj
19:00
Herlufsholm GF
Oversidder
364816
on15-05 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
0
-
8
15. maj
19:00
SB
0
Greve Fodbold
8
364813
to16-05 2024
18:30
NAB
Strøbyhallen
3
-
2
16. maj
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
3
NAB
2
364817
on22-05 2024
18:30 Greve Idræts Center
9
-
2
22. maj
18:30
Greve Fodbold
9
AIK 65 Strøby Fodbold
2
364823
on22-05 2024
19:00
Oversidder
22. maj
19:00
Oversidder
Næstved I.F.
364812
to23-05 2024
18:30 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
2
23. maj
18:30
Næstved I.F.
3
Ringsted IF
2
364822
25-05 2024
09:30 Ringsted Stadion
5
-
0
25. maj
09:30
Ringsted IF
5
Karlslunde IF
0
364821
25-05 2024
10:30
NAB
NAB Anlæg
2
-
10
25. maj
10:30
NAB
2
Herlufsholm GF
10
364820
25-05 2024
13:00
SB
Vesthallen, Slagelse
UHT
25. maj
13:00
B. 73, Slagelse
SB
UHT
364825
on29-05 2024
18:00
Oversidder
Karlslunde Stadion
29. maj
18:00
Karlslunde IF
Oversidder
364828
on29-05 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
2
-
3
29. maj
19:00
SB
2
AIK 65 Strøby Fodbold
3
364827
01-06 2024
10:00 Herlufsholm Stadion
2
-
13
01. jun
10:00
Herlufsholm GF
2
Greve Fodbold
13
364826
02-06 2024
10:00 Stadion Vest
2
-
3
02. jun
10:00
B. 73, Slagelse
2
Ringsted IF
3
364824
02-06 2024
12:00
NAB
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
0
02. jun
12:00
Næstved I.F.
3
NAB
0
364839
ti04-06 2024
18:00 Karlslunde Stadion
2
-
4
04. jun
18:00
Karlslunde IF
2
Greve Fodbold
4
364830
on05-06 2024
18:00 Greve Idræts Center
0
-
1
05. jun
18:00
Greve Fodbold
0
Næstved I.F.
1
364836
on05-06 2024
19:00
SB
XL byg P.W. Wulff arena
1
-
5
05. jun
19:00
SB
1
Ringsted IF
5
364837
on05-06 2024
19:00
Oversidder
05. jun
19:00
Oversidder
B. 73, Slagelse
364829
to06-06 2024
18:30 Strøbyhallen
1
-
2
06. jun
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Herlufsholm GF
2
364835
08-06 2024
11:00
NAB
NAB Anlæg
HHT
08. jun
11:00
NAB
Karlslunde IF
HHT
364840
on12-06 2024
18:00
NAB
Stadion Vest
1
-
0
12. jun
18:00
B. 73, Slagelse
1
NAB
0
364842
on12-06 2024
19:00
Oversidder
Ringsted Stadion
12. jun
19:00
Ringsted IF
Oversidder
364841
to13-06 2024
18:00
SB
Herlufsholm Stadion
8
-
2
13. jun
18:00
Herlufsholm GF
8
SB
2
364838
to13-06 2024
18:30 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
3
13. jun
18:30
Næstved I.F.
0
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Borup.

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind