8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
364845
13-04 2024
11:30
Oversidder
13. apr
11:30
Oversidder
Brede IF
364844
on17-04 2024
18:45 Humlebæk Stadion
1
-
9
17. apr
18:45
Humlebæk BK
1
Espergærde IF
9
364846
on17-04 2024
18:45 Lundtofte Idrætsplads
7
-
2
17. apr
18:45
Lundtofte Boldklub
7
Snekkersten IF
2
364843
20-04 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
4
-
3
20. apr
11:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Hillerød Fodbold
3
364847
21-04 2024
14:00 Birkerød Stadion
6
-
1
21. apr
14:00
IF Skjold Birkerød
6
FC Holte
1
364852
on24-04 2024
17:30
Oversidder
Rudegård Stadion
24. apr
17:30
FC Holte
Oversidder
364851
on24-04 2024
19:00 Brede Idrætsplads
9
-
0
24. apr
19:00
Brede IF
9
Humlebæk BK
0
364848
27-04 2024
10:00 Snekkersten Idrætscenter
7
-
5
27. apr
10:00
Snekkersten IF
7
IF Skjold Birkerød
5
364850
27-04 2024
11:00 Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
2
27. apr
11:00
Espergærde IF
4
Hørsholm-Usserød IK
2
364849
27-04 2024
12:00 Hillerød Stadion
1
-
0
27. apr
12:00
Hillerød Fodbold
1
Lundtofte Boldklub
0
364855
on01-05 2024
19:00 Humlebæk Stadion
7
-
3
01. maj
19:00
Humlebæk BK
7
FC Holte
3
364856
on01-05 2024
19:00 Lundtofte Idrætsplads
0
-
2
01. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
0
Espergærde IF
2
364853
04-05 2024
10:00 Snekkersten Idrætscenter
UMH
04. maj
10:00
Snekkersten IF
Hillerød Fodbold
UMH
364854
04-05 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
4
-
3
04. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Brede IF
3
364857
04-05 2024
14:00
Oversidder
Birkerød Stadion
04. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
364859
on08-05 2024
19:00 Hillerød Stadion
3
-
5
08. maj
19:00
Hillerød Fodbold
3
IF Skjold Birkerød
5
364865
on08-05 2024
19:00 Brede Idrætsplads
3
-
0
08. maj
19:00
Brede IF
3
Lundtofte Boldklub
0
364867
on08-05 2024
19:00 Rudegård Stadion
0
-
2
08. maj
19:00
FC Holte
0
Hørsholm-Usserød IK
2
364863
12-05 2024
11:30
Oversidder
12. maj
11:30
Oversidder
Humlebæk BK
364869
ma13-05 2024
18:30 Snekkersten Idrætscenter
3
-
3
13. maj
18:30
Snekkersten IF
3
Brede IF
3
364870
on15-05 2024
18:30
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
15. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
364872
on15-05 2024
19:00 Lundtofte Idrætsplads
UHT
15. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
FC Holte
UHT
364871
18-05 2024
12:00 Hillerød Stadion
1
-
11
18. maj
12:00
Hillerød Fodbold
1
Espergærde IF
11
364873
19-05 2024
14:00 Birkerød Stadion
UHT
19. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Humlebæk BK
UHT
364883
on22-05 2024
19:00 Humlebæk Stadion
2
-
3
22. maj
19:00
Humlebæk BK
2
Hørsholm-Usserød IK
3
364886
on22-05 2024
19:00 Brede Idrætsplads
12
-
0
22. maj
19:00
Brede IF
12
Hillerød Fodbold
0
364887
on22-05 2024
19:00 Rudegård Stadion
3
-
6
22. maj
19:00
FC Holte
3
Snekkersten IF
6
364884
25-05 2024
11:00 Mørdrup Idrætsanlæg
7
-
2
25. maj
11:00
Espergærde IF
7
IF Skjold Birkerød
2
364885
25-05 2024
11:30
Oversidder
25. maj
11:30
Oversidder
Lundtofte Boldklub
364891
on29-05 2024
19:00 Lundtofte Idrætsplads
4
-
4
29. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
4
Humlebæk BK
4
364890
01-06 2024
11:00 Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
7
01. jun
11:00
Espergærde IF
1
Brede IF
7
364888
01-06 2024
12:00
Oversidder
Snekkersten Idrætscenter
01. jun
12:00
Snekkersten IF
Oversidder
364889
01-06 2024
12:00 Hillerød Stadion
4
-
6
01. jun
12:00
Hillerød Fodbold
4
FC Holte
6
365044
02-06 2024
14:00 Birkerød Stadion
5
-
2
02. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
5
Hørsholm-Usserød IK
2
365047
on05-06 2024
17:30
Oversidder
05. jun
17:30
Oversidder
Hillerød Fodbold
365067
on05-06 2024
19:00 Rudegård Stadion
UHT
05. jun
19:00
FC Holte
Espergærde IF
UHT
365046
on05-06 2024
19:00 Humlebæk Stadion
4
-
0
05. jun
19:00
Humlebæk BK
4
Snekkersten IF
0
365070
08-06 2024
11:00
Oversidder
Mørdrup Idrætsanlæg
08. jun
11:00
Espergærde IF
Oversidder
365045
08-06 2024
11:30 Hørsholm Idrætspark
3
-
0
08. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
3
Lundtofte Boldklub
0
364862
09-06 2024
11:00 Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
4
09. jun
11:00
Espergærde IF
5
Snekkersten IF
4
365048
09-06 2024
14:00 Birkerød Stadion
2
-
4
09. jun
14:00
IF Skjold Birkerød
2
Brede IF
4
365068
on12-06 2024
18:30 Snekkersten Idrætscenter
2
-
2
12. jun
18:30
Snekkersten IF
2
Hørsholm-Usserød IK
2
365069
on12-06 2024
19:00 Hillerød Stadion
2
-
5
12. jun
19:00
Hillerød Fodbold
2
Humlebæk BK
5
365071
on12-06 2024
19:00 Lundtofte Idrætsplads
9
-
3
12. jun
19:00
Lundtofte Boldklub
9
IF Skjold Birkerød
3
365072
on12-06 2024
19:00 Brede Idrætsplads
7
-
1
12. jun
19:00
Brede IF
7
FC Holte
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 3: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind