8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår, Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
365368
20-04 2024
11:45 Slaglille Sportsplads
5
-
3
20. apr
11:45
Team AS Fodbold
5
FC Storebælt
3
365370
20-04 2024
12:00
Oversidder
20. apr
12:00
Oversidder
Greve Fodbold
365367
20-04 2024
12:00
Oversidder
20. apr
12:00
Oversidder
Borup IF Fodbold
365371
21-04 2024
09:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HMH
21. apr
09:30
Køge BK
Suså IF
HMH
365369
21-04 2024
09:45 Ringsted Stadion
2
-
1
21. apr
09:45
Ringsted IF
2
Lynge-Broby IF
1
365376
on24-04 2024
18:15 Frederiksberg Skole
1
-
4
24. apr
18:15
Lynge-Broby IF
1
Team AS Fodbold
4
365378
27-04 2024
10:30 Herlufmaglehallen
3
-
1
27. apr
10:30
Suså IF
3
Ringsted IF
1
365373
27-04 2024
11:15
Oversidder
Borup Stadion
27. apr
11:15
Borup IF Fodbold
Oversidder
365374
27-04 2024
11:30
Oversidder
Korsør ny Stadion
27. apr
11:30
FC Storebælt
Oversidder
365372
27-04 2024
11:30 Greve Idræts Center
5
-
2
27. apr
11:30
Greve Fodbold
5
Køge BK
2
365382
04-05 2024
11:00 Slaglille Sportsplads
4
-
0
04. maj
11:00
Team AS Fodbold
4
Suså IF
0
365399
04-05 2024
11:00 Korsør ny Stadion
3
-
6
04. maj
11:00
FC Storebælt
3
Greve Fodbold
6
365383
04-05 2024
12:00
Oversidder
04. maj
12:00
Oversidder
FC Storebælt
365381
05-05 2024
10:00
Oversidder
05. maj
10:00
Oversidder
Lynge-Broby IF
365397
05-05 2024
11:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
3
05. maj
11:00
Køge BK
3
Ringsted IF
3
365401
on08-05 2024
18:15
Oversidder
Frederiksberg Skole
08. maj
18:15
Lynge-Broby IF
Oversidder
365402
11-05 2024
10:30
Oversidder
Herlufmaglehallen
11. maj
10:30
Suså IF
Oversidder
365398
11-05 2024
11:15 Borup Stadion
4
-
3
11. maj
11:15
Borup IF Fodbold
4
Køge BK
3
365400
12-05 2024
09:45 Ringsted Stadion
2
-
0
12. maj
09:45
Ringsted IF
2
Team AS Fodbold
0
365406
on15-05 2024
17:00
Oversidder
15. maj
17:00
Oversidder
Suså IF
365404
18-05 2024
10:00
Oversidder
18. maj
10:00
Oversidder
Ringsted IF
365405
18-05 2024
11:15 Borup Stadion
4
-
3
18. maj
11:15
Borup IF Fodbold
4
FC Storebælt
3
365407
19-05 2024
11:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
19. maj
11:00
Køge BK
2
Team AS Fodbold
1
365411
on22-05 2024
18:15 Frederiksberg Skole
4
-
1
22. maj
18:15
Lynge-Broby IF
4
Borup IF Fodbold
1
365409
25-05 2024
10:00 Korsør ny Stadion
1
-
1
25. maj
10:00
FC Storebælt
1
Køge BK
1
365412
25-05 2024
10:30 Herlufmaglehallen
3
-
2
25. maj
10:30
Suså IF
3
Greve Fodbold
2
365410
25-05 2024
11:00
Oversidder
Ringsted Stadion
25. maj
11:00
Ringsted IF
Oversidder
365408
25-05 2024
11:00
Oversidder
Slaglille Sportsplads
25. maj
11:00
Team AS Fodbold
Oversidder
365403
on29-05 2024
18:15 Greve Idræts Center
12
-
1
29. maj
18:15
Greve Fodbold
12
Lynge-Broby IF
1
365414
01-06 2024
10:00 Borup Stadion
2
-
1
01. jun
10:00
Borup IF Fodbold
2
Suså IF
1
365416
01-06 2024
10:00
Oversidder
01. jun
10:00
Oversidder
Team AS Fodbold
365413
01-06 2024
11:30 Greve Idræts Center
3
-
2
01. jun
11:30
Greve Fodbold
3
Ringsted IF
2
365417
02-06 2024
11:00
Oversidder
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
02. jun
11:00
Køge BK
Oversidder
365379
on05-06 2024
18:30 Greve Idræts Center
3
-
0
05. jun
18:30
Greve Fodbold
3
Borup IF Fodbold
0
365415
to06-06 2024
18:00 Korsør ny Stadion
17
-
0
06. jun
18:00
FC Storebælt
17
Lynge-Broby IF
0
365418
08-06 2024
10:30
Oversidder
Oversidder
08. jun
10:30
Oversidder
Oversidder
365419
08-06 2024
11:00 Slaglille Sportsplads
1
-
8
08. jun
11:00
Team AS Fodbold
1
Greve Fodbold
8
365422
08-06 2024
11:45 Herlufmaglehallen
0
-
3
08. jun
11:45
Suså IF
0
FC Storebælt
3
365420
09-06 2024
09:45 Ringsted Stadion
1
-
5
09. jun
09:45
Ringsted IF
1
Borup IF Fodbold
5
365421
09-06 2024
11:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT
09. jun
11:00
Køge BK
Lynge-Broby IF
UHT
365427
ma10-06 2024
18:15 Frederiksberg Skole
0
-
5
10. jun
18:15
Lynge-Broby IF
0
Suså IF
5
365426
on12-06 2024
18:00
Oversidder
12. jun
18:00
Oversidder
Køge BK
365423
on12-06 2024
19:00
Oversidder
Greve Idræts Center
12. jun
19:00
Greve Fodbold
Oversidder
365425
to13-06 2024
18:00 Korsør ny Stadion
4
-
4
13. jun
18:00
FC Storebælt
4
Ringsted IF
4
365424
to13-06 2024
18:30 Borup Stadion
5
-
1
13. jun
18:30
Borup IF Fodbold
5
Team AS Fodbold
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 3: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind