8:8 Kvindesenior 2 - Forår, Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
503575
on10-04 2024
19:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
4
10. apr
19:00
Havdrup Fodbold
0
Fårevejle BK
4
503574
to11-04 2024
19:00 Rishøj Stadion
0
-
1
11. apr
19:00
Køge Nord FC
0
IF Frem Bjæverskov
1
503573
13-04 2024
10:00
Oversidder
Roskilde IC (Darup)
13. apr
10:00
Røde Stjerne BK (2)
Oversidder
503578
ma15-04 2024
18:30
Oversidder
15. apr
18:30
Oversidder
Køge Nord FC
503577
to18-04 2024
19:00 Bjæverskov Stadion
2
-
2
18. apr
19:00
IF Frem Bjæverskov
2
Havdrup Fodbold
2
503581
ma22-04 2024
18:30
Oversidder
22. apr
18:30
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
503580
to25-04 2024
19:00 Rishøj Stadion
0
-
0
25. apr
19:00
Køge Nord FC
0
Fårevejle BK
0
503579
27-04 2024
10:00 Roskilde IC (Darup)
2
-
0
27. apr
10:00
Røde Stjerne BK (2)
2
Havdrup Fodbold
0
503582
on01-05 2024
18:30 Roskilde IC (Darup)
2
-
0
01. maj
18:30
Røde Stjerne BK (2)
2
IF Frem Bjæverskov
0
503592
on01-05 2024
19:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
3
01. maj
19:00
Havdrup Fodbold
0
Køge Nord FC
3
503583
to02-05 2024
19:00
Oversidder
Faarevejle Stadion
02. maj
19:00
Fårevejle BK
Oversidder
503595
ma06-05 2024
18:30
Oversidder
06. maj
18:30
Oversidder
Havdrup Fodbold
503593
on08-05 2024
19:00 Rishøj Stadion
1
-
3
08. maj
19:00
Køge Nord FC
1
Røde Stjerne BK (2)
3
503594
on08-05 2024
19:00 Bjæverskov Stadion
3
-
3
08. maj
19:00
IF Frem Bjæverskov
3
Fårevejle BK
3
503598
ma13-05 2024
18:30
Oversidder
13. maj
18:30
Oversidder
Røde Stjerne BK (2)
503596
to16-05 2024
19:00 Faarevejle Stadion
1
-
1
16. maj
19:00
Fårevejle BK
1
Havdrup Fodbold
1
503597
to16-05 2024
19:00 Bjæverskov Stadion
0
-
5
16. maj
19:00
IF Frem Bjæverskov
0
Køge Nord FC
5
503576
ti21-05 2024
19:00 Faarevejle Stadion
2
-
1
21. maj
19:00
Fårevejle BK
2
Røde Stjerne BK (2)
1
503600
to23-05 2024
19:00
Oversidder
Rishøj Stadion
23. maj
19:00
Køge Nord FC
Oversidder
508712
to23-05 2024
20:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
2
23. maj
20:00
Havdrup Fodbold
0
IF Frem Bjæverskov
2
503599
25-05 2024
10:00 Roskilde IC (Darup)
6
-
0
25. maj
10:00
Røde Stjerne BK (2)
6
Fårevejle BK
0
508715
on29-05 2024
19:00 Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
2
29. maj
19:00
Havdrup Fodbold
0
Røde Stjerne BK (2)
2
508713
to30-05 2024
19:00 Faarevejle Stadion
UHT
30. maj
19:00
Fårevejle BK
Køge Nord FC
UHT
508714
to30-05 2024
19:00
Oversidder
Bjæverskov Stadion
30. maj
19:00
IF Frem Bjæverskov
Oversidder
508718
ma03-06 2024
18:30
Oversidder
03. jun
18:30
Oversidder
Fårevejle BK
508716
to06-06 2024
19:00 Rishøj Stadion
4
-
1
06. jun
19:00
Køge Nord FC
4
Havdrup Fodbold
1
508717
to06-06 2024
19:00 Bjæverskov Stadion
1
-
2
06. jun
19:00
IF Frem Bjæverskov
1
Røde Stjerne BK (2)
2
508719
on12-06 2024
19:00 Roskilde IC (Darup)
2
-
2
12. jun
19:00
Røde Stjerne BK (2)
2
Køge Nord FC
2
508857
on12-06 2024
19:00
Oversidder
Havdrup Idrætscenter kunstgræs
12. jun
19:00
Havdrup Fodbold
Oversidder
508720
to13-06 2024
19:00 Faarevejle Stadion
UHT
13. jun
19:00
Fårevejle BK
IF Frem Bjæverskov
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 4
Kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 7

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.00 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.30 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6

Log ind