8:8 U13 Piger 2 (11) Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
935016
on17-04 2024
18:45
Oversidder
17. apr
18:45
Oversidder
Herstedøster IC
935014
to18-04 2024
18:00
BSF
Ålholmskolen
2
-
1
18. apr
18:00
Ålholm IF
2
BSF
1
935015
to18-04 2024
18:45 Hørsholm Idrætspark
4
-
0
18. apr
18:45
Hørsholm-Usserød IK
4
Virum-Sorgenfri BK
0
935013
20-04 2024
11:00 Allerød Idrætspark
7
-
0
20. apr
11:00
Allerød Fodbold Klub
7
Snekkersten IF
0
935018
ma22-04 2024
17:30 FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
7
22. apr
17:30
FIF, Hillerød
0
Hørsholm-Usserød IK
7
935020
on24-04 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
1
24. apr
18:00
BSF
0
Allerød Fodbold Klub
1
935017
on24-04 2024
19:00
Oversidder
Virum Stadion
24. apr
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
396222
28-04 2024
10:00 Herstedøster Stadion
2
-
1
28. apr
10:00
Herstedøster IC
2
Ålholm IF
1
935019
28-04 2024
12:00 Snekkersten Idrætscenter
1
-
6
28. apr
12:00
Snekkersten IF
1
Lynge-Uggeløse IF
6
935012
ma29-04 2024
17:00 Lynge Idrætsanlæg
2
-
0
29. apr
17:00
Lynge-Uggeløse IF
2
FIF, Hillerød
0
935021
on01-05 2024
19:00
Oversidder
01. maj
19:00
Oversidder
Ålholm IF
396223
to02-05 2024
17:30 FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
4
02. maj
17:30
FIF, Hillerød
0
Virum-Sorgenfri BK
4
396229
to02-05 2024
17:45 Ålholmskolen
1
-
2
02. maj
17:45
Ålholm IF
1
Allerød Fodbold Klub
2
396226
to02-05 2024
18:45 Hørsholm Idrætspark
4
-
1
02. maj
18:45
Hørsholm-Usserød IK
4
Snekkersten IF
1
396225
04-05 2024
11:00 Allerød Idrætspark
1
-
1
04. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
1
Herstedøster IC
1
396224
04-05 2024
11:15
BSF
Lynge Idrætsanlæg
1
-
2
04. maj
11:15
Lynge-Uggeløse IF
1
BSF
2
396227
ti07-05 2024
17:00
Oversidder
FIF-Stadion Kunstgræs
07. maj
17:00
FIF, Hillerød
Oversidder
396246
ti07-05 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
4
07. maj
18:00
BSF
1
Hørsholm-Usserød IK
4
396247
11-05 2024
10:00 Herstedøster Stadion
2
-
2
11. maj
10:00
Herstedøster IC
2
Lynge-Uggeløse IF
2
396228
12-05 2024
12:00 Snekkersten Idrætscenter
HUMH
12. maj
12:00
Snekkersten IF
Virum-Sorgenfri BK
HUMH
396248
on15-05 2024
17:45
BSF
Virum Stadion
0
-
2
15. maj
17:45
Virum-Sorgenfri BK
0
BSF
2
396249
on15-05 2024
17:45 Lynge Idrætsanlæg
1
-
3
15. maj
17:45
Lynge-Uggeløse IF
1
Ålholm IF
3
396252
on15-05 2024
19:00
Oversidder
15. maj
19:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
396250
to16-05 2024
17:00 FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
1
16. maj
17:00
FIF, Hillerød
4
Snekkersten IF
1
396251
to16-05 2024
18:45 Hørsholm Idrætspark
3
-
3
16. maj
18:45
Hørsholm-Usserød IK
3
Herstedøster IC
3
396254
on22-05 2024
19:00
Oversidder
Snekkersten Idrætscenter
22. maj
19:00
Snekkersten IF
Oversidder
396255
to23-05 2024
17:30 Ålholmskolen
2
-
2
23. maj
17:30
Ålholm IF
2
Hørsholm-Usserød IK
2
396257
to23-05 2024
17:30 Herstedøster Stadion
3
-
0
23. maj
17:30
Herstedøster IC
3
Virum-Sorgenfri BK
0
396253
25-05 2024
11:00 Allerød Idrætspark
4
-
0
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
4
Lynge-Uggeløse IF
0
396260
ma27-05 2024
18:00 FIF-Stadion
1
-
3
27. maj
18:00
FIF, Hillerød
1
Herstedøster IC
3
396263
on29-05 2024
19:00
Oversidder
29. maj
19:00
Oversidder
Lynge-Uggeløse IF
396256
to30-05 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
UHT
30. maj
18:00
BSF
FIF, Hillerød
UHT
396262
to30-05 2024
18:45 Hørsholm Idrætspark
1
-
2
30. maj
18:45
Hørsholm-Usserød IK
1
Allerød Fodbold Klub
2
396259
02-06 2024
12:00 Virum Stadion
1
-
4
02. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Ålholm IF
4
396261
02-06 2024
12:00
BSF
Snekkersten Idrætscenter
UHT
02. jun
12:00
Snekkersten IF
BSF
UHT
400072
ti04-06 2024
18:00 Herstedøster Stadion
7
-
0
04. jun
18:00
Herstedøster IC
7
Snekkersten IF
0
396266
to06-06 2024
17:00 Ålholmskolen
3
-
0
06. jun
17:00
Ålholm IF
3
FIF, Hillerød
0
396267
to06-06 2024
19:00
Oversidder
BSF
06. jun
19:00
Oversidder
BSF
396265
08-06 2024
11:00 Allerød Idrætspark
4
-
0
08. jun
11:00
Allerød Fodbold Klub
4
Virum-Sorgenfri BK
0
396264
ma10-06 2024
18:00 Lynge Idrætsanlæg
0
-
2
10. jun
18:00
Lynge-Uggeløse IF
0
Hørsholm-Usserød IK
2
400078
ma10-06 2024
18:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
0
10. jun
18:00
BSF
3
Herstedøster IC
0
400074
on12-06 2024
18:15 Virum Stadion
1
-
1
12. jun
18:15
Virum-Sorgenfri BK
1
Lynge-Uggeløse IF
1
400077
on12-06 2024
19:00
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
12. jun
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
400075
to13-06 2024
17:00 FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
1
13. jun
17:00
FIF, Hillerød
1
Allerød Fodbold Klub
1
400076
to13-06 2024
18:30 Snekkersten Idrætscenter
HHT
13. jun
18:30
Snekkersten IF
Ålholm IF
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.

Semifinaler 23. juni kl. 11.15 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 15.00 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind