8:8 U13 Piger 3 (11) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
463271
ma08-04 2024
17:30 Faxe Ladeplads Stadion
1
-
4
08. apr
17:30
Faxe Ladeplads IF (2)
1
Taastrup FC
4
463272
on10-04 2024
17:30 Frederiksberg Skole
5
-
1
10. apr
17:30
Lynge-Broby IF
5
Dianalund IF
1
463232
13-04 2024
12:00 Strøbyhallen
3
-
3
13. apr
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Herfølge BK
3
464486
ma15-04 2024
18:00 Capelli Sport Stadion
HMH
15. apr
18:00
Herfølge BK
Faxe Ladeplads IF (2)
HMH
463611
to18-04 2024
18:00 Dianalund Stadion
4
-
2
18. apr
18:00
Dianalund IF
4
AIK 65 Strøby Fodbold
2
464228
20-04 2024
11:30 NyBolig Park
3
-
0
20. apr
11:30
Taastrup FC
3
Lynge-Broby IF
0
464516
ma22-04 2024
17:30 Faxe Ladeplads Stadion
2
-
0
22. apr
17:30
Faxe Ladeplads IF (2)
2
Dianalund IF
0
465132
ma22-04 2024
18:00 Capelli Sport Stadion
2
-
8
22. apr
18:00
Herfølge BK
2
Taastrup FC
8
464515
27-04 2024
12:00 Strøbyhallen
3
-
2
27. apr
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Lynge-Broby IF
2
253169
28-04 2024
11:15 NyBolig Park
4
-
2
28. apr
11:15
Taastrup FC
4
Dianalund IF
2
247365
on01-05 2024
17:30 Frederiksberg Skole
4
-
0
01. maj
17:30
Lynge-Broby IF
4
Faxe Ladeplads IF (2)
0
247333
to02-05 2024
18:00 Dianalund Stadion
3
-
0
02. maj
18:00
Dianalund IF
3
Herfølge BK
0
523062
04-05 2024
12:00 Strøbyhallen
0
-
3
04. maj
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Taastrup FC
3
247367
ma06-05 2024
17:30 Faxe Ladeplads Stadion
0
-
2
06. maj
17:30
Faxe Ladeplads IF (2)
0
AIK 65 Strøby Fodbold
2
253198
ma06-05 2024
18:00 Capelli Sport Stadion
2
-
6
06. maj
18:00
Herfølge BK
2
Lynge-Broby IF
6
253199
11-05 2024
09:45 Dianalund Stadion
6
-
1
11. maj
09:45
Dianalund IF
6
Lynge-Broby IF
1
253201
ma13-05 2024
18:00 Capelli Sport Stadion
3
-
0
13. maj
18:00
Herfølge BK
3
AIK 65 Strøby Fodbold
0
253200
ma20-05 2024
18:30 NyBolig Park
2
-
0
20. maj
18:30
Taastrup FC
2
Faxe Ladeplads IF (2)
0
939064
on22-05 2024
17:30 Faxe Ladeplads Stadion
HMH
22. maj
17:30
Faxe Ladeplads IF (2)
Herfølge BK
HMH
604893
25-05 2024
12:00 Strøbyhallen
1
-
3
25. maj
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Dianalund IF
3
253202
ma27-05 2024
18:00 Frederiksberg Skole
1
-
2
27. maj
18:00
Lynge-Broby IF
1
Taastrup FC
2
253205
on29-05 2024
17:30 Frederiksberg Skole
4
-
0
29. maj
17:30
Lynge-Broby IF
4
AIK 65 Strøby Fodbold
0
253203
to30-05 2024
18:00 Dianalund Stadion
1
-
2
30. maj
18:00
Dianalund IF
1
Faxe Ladeplads IF (2)
2
253204
01-06 2024
12:00 NyBolig Park
UHT
01. jun
12:00
Taastrup FC
Herfølge BK
UHT
253206
ma03-06 2024
17:30 Faxe Ladeplads Stadion
0
-
0
03. jun
17:30
Faxe Ladeplads IF (2)
0
Lynge-Broby IF
0
253208
ma03-06 2024
18:00 Capelli Sport Stadion
2
-
5
03. jun
18:00
Herfølge BK
2
Dianalund IF
5
253207
08-06 2024
12:00 NyBolig Park
UHT
08. jun
12:00
Taastrup FC
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
253211
on12-06 2024
17:30 Frederiksberg Skole
4
-
2
12. jun
17:30
Lynge-Broby IF
4
Herfølge BK
2
253209
on12-06 2024
18:30 Strøbyhallen
0
-
2
12. jun
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Faxe Ladeplads IF (2)
2
253210
to13-06 2024
18:00 Dianalund Stadion
0
-
3
13. jun
18:00
Dianalund IF
0
Taastrup FC
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23 juni i Borup.

Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er

Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 13.45 i Borup
Kamp 3:Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind