Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
19:45
Skjold Birkerød
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
12. aug
20:30
Farum BK
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Lyngby Boldklub
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:00
Humlebæk BK
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
BK Friheden
Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Stenløse BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:45
Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:00
Farum BK
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Stenløse BK
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:45
Skjold Birkerød
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
BK Friheden
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:45
Lyngby Boldklub
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:00
Humlebæk BK
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:00
Farum BK
Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Stenløse BK
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:00
Humlebæk BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
BK Friheden
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Stenløse BK
Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:45
Skjold Birkerød
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:00
Farum BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:45
Lyngby Boldklub
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:00
Humlebæk BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
BK Friheden
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:45
Lyngby Boldklub
Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
07. okt
20:00
Humlebæk BK
Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
08. okt
20:00
Farum BK
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Stenløse BK
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
21. okt
19:45
Skjold Birkerød
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:30
BK Friheden
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
23. okt
20:45
Lyngby Boldklub
Stenløse BK
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.