Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. apr
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Måløv BK
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:15
Hareskov IF (2)
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Albertslund IF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
B. 1973, Herlev
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:00
Glostrup
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Orient GI
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
BSF (2)
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
IF Bytoften
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
29. apr
17:00
Orient GI
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Stenløse BK
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hareskov IF (2)
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Måløv BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Albertslund IF
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
B. 1973, Herlev
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:00
Glostrup
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Stenløse BK
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
BSF (2)
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Glostrup
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:15
B. 1973, Herlev
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:40
IF Bytoften
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Hareskov IF (2)
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Måløv BK
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Albertslund IF
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Slagslunde-Ganløse IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
BSF (2)
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
IF Bytoften
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Stenløse BK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:15
Orient GI
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Slagslunde-Ganløse IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Glostrup
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Stenløse BK
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Måløv BK
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
B. 1973, Herlev
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hareskov IF (2)
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
B. 1973, Herlev
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Albertslund IF
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:00
Glostrup
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Stenløse BK
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Måløv BK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Orient GI
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
BSF (2)
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
21. jun
17:30
IF Bytoften
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
24. jun
18:00
Slagslunde-Ganløse IF
Orient GI
|