U19 Drenge Mester (05-06) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
534161
on03-04 2024
19:00 Frederiksberg Skole
4
-
1
03. apr
19:00
Lynge-Broby IF
4
Herfølge BK
1
534162
06-04 2024
12:45 NyBolig Park - Kunstgræs
5
-
0
06. apr
12:45
Taastrup FC
5
B. 73, Slagelse
0
534159
06-04 2024
16:15
Oversidder
Karlslunde Stadion
06. apr
16:15
Karlslunde IF
Oversidder
534168
13-04 2024
12:00
Oversidder
13. apr
12:00
Oversidder
Lynge-Broby IF
534164
14-04 2024
13:00 Stadion Vest
5
-
0
14. apr
13:00
B. 73, Slagelse
5
Karlslunde IF
0
534165
14-04 2024
14:00 Herfølge Stadion
3
-
2
14. apr
14:00
Herfølge BK
3
Taastrup FC
2
534179
20-04 2024
12:00
Oversidder
20. apr
12:00
Oversidder
Herfølge BK
534171
20-04 2024
13:00 Karlslunde Stadion
0
-
3
20. apr
13:00
Karlslunde IF
0
Taastrup FC
3
534174
ma22-04 2024
19:00 Frederiksberg Skole
1
-
1
22. apr
19:00
Lynge-Broby IF
1
B. 73, Slagelse
1
534187
on24-04 2024
19:00 Karlslunde Stadion, Kunstgræs
3
-
0
24. apr
19:00
Karlslunde IF
3
Herfølge BK
0
534188
28-04 2024
12:00
Oversidder
Stadion Vest
28. apr
12:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
534190
28-04 2024
13:00 NyBolig Park - Kunstgræs
6
-
3
28. apr
13:00
Taastrup FC
6
Lynge-Broby IF
3
534192
on01-05 2024
19:00 Frederiksberg Skole
1
-
2
01. maj
19:00
Lynge-Broby IF
1
Karlslunde IF
2
534195
04-05 2024
12:00
Oversidder
04. maj
12:00
Oversidder
Taastrup FC
534193
05-05 2024
14:00 Herfølge Stadion
4
-
2
05. maj
14:00
Herfølge BK
4
B. 73, Slagelse
2
534207
11-05 2024
12:00
Oversidder
11. maj
12:00
Oversidder
Karlslunde IF
534204
12-05 2024
12:00 Stadion Vest
3
-
3
12. maj
12:00
B. 73, Slagelse
3
Taastrup FC
3
534205
12-05 2024
14:00 Herfølge Stadion
UHT
12. maj
14:00
Herfølge BK
Lynge-Broby IF
UHT
534211
on22-05 2024
19:00
Oversidder
Frederiksberg Skole
22. maj
19:00
Lynge-Broby IF
Oversidder
534210
fr24-05 2024
19:00 Karlslunde Stadion
3
-
4
24. maj
19:00
Karlslunde IF
3
B. 73, Slagelse
4
534212
25-05 2024
15:30 Tåstrup Idrætspark
2
-
2
25. maj
15:30
Taastrup FC
2
Herfølge BK
2
534216
01-06 2024
13:00 Tåstrup Idrætspark
2
-
1
01. jun
13:00
Taastrup FC
2
Karlslunde IF
1
534213
02-06 2024
11:00 Stadion Vest
6
-
3
02. jun
11:00
B. 73, Slagelse
6
Lynge-Broby IF
3
534215
02-06 2024
14:00
Oversidder
Herfølge Stadion
02. jun
14:00
Herfølge BK
Oversidder
534217
on05-06 2024
19:00 Frederiksberg Skole
0
-
2
05. jun
19:00
Lynge-Broby IF
0
Taastrup FC
2
534219
08-06 2024
12:00
Oversidder
08. jun
12:00
Oversidder
B. 73, Slagelse
534218
09-06 2024
14:00 Herfølge Stadion
1
-
2
09. jun
14:00
Herfølge BK
1
Karlslunde IF
2
534222
15-06 2024
11:30
Oversidder
Tåstrup Idrætspark
15. jun
11:30
Taastrup FC
Oversidder
534220
15-06 2024
13:00 Karlslunde Stadion
UHT
15. jun
13:00
Karlslunde IF
Lynge-Broby IF
UHT
534221
16-06 2024
12:00 Stadion Vest
16. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Herfølge BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Finale
Lørdag den 22. juni kl. 12:00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind