U17 Drenge Mester (07) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
149900
fr12-04 2024
19:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
0
12. apr
19:15
Køge BK
0
Ishøj IF
0
149912
13-04 2024
13:30
Oversidder
Solrød Idrætscenter
13. apr
13:30
Solrød FC
Oversidder
149913
14-04 2024
12:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3
-
1
14. apr
12:00
FC Storebælt
3
FC Nakskov
1
149901
14-04 2024
14:30 Ringsted Stadion Kunstgræs
0
-
4
14. apr
14:30
Ringsted IF
0
Herfølge BK
4
149915
fr19-04 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
2
-
2
19. apr
19:00
Ishøj IF
2
Solrød FC
2
149918
20-04 2024
11:30 OK+ stadion
2
-
5
20. apr
11:30
FC Nakskov
2
Greve Fodbold
5
149914
21-04 2024
11:00
Oversidder
21. apr
11:00
Oversidder
FC Storebælt
149917
21-04 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
4
21. apr
12:30
Vallensbæk IF
1
Ringsted IF
4
149916
21-04 2024
13:30 Herfølge Stadion
2
-
0
21. apr
13:30
Herfølge BK
2
Køge BK
0
149920
fr26-04 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
3
26. apr
19:00
Køge BK
4
Vallensbæk IF
3
149921
27-04 2024
11:00 Ringsted Stadion Kunstgræs
2
-
1
27. apr
11:00
Ringsted IF
2
FC Nakskov
1
149919
28-04 2024
11:00
Oversidder
28. apr
11:00
Oversidder
Ishøj IF
149923
28-04 2024
12:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
0
-
2
28. apr
12:00
FC Storebælt
0
Greve Fodbold
2
149922
28-04 2024
14:00 Solrød Idrætscenter
2
-
2
28. apr
14:00
Solrød FC
2
Herfølge BK
2
149902
ti30-04 2024
19:30 Greve Idræts Center
4
-
1
30. apr
19:30
Greve Fodbold
4
Vallensbæk IF
1
149926
04-05 2024
12:00 Greve Idræts Center
3
-
3
04. maj
12:00
Greve Fodbold
3
Ringsted IF
3
149931
04-05 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
1
04. maj
12:30
Vallensbæk IF
1
Solrød FC
1
151338
05-05 2024
13:30 OK+ stadion
1
-
4
05. maj
13:30
FC Nakskov
1
Køge BK
4
149925
05-05 2024
14:00
Oversidder
Herfølge Stadion
05. maj
14:00
Herfølge BK
Oversidder
151370
ti07-05 2024
19:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3
-
1
07. maj
19:00
FC Storebælt
3
Ringsted IF
1
151367
fr10-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
4
10. maj
19:00
Køge BK
0
Greve Fodbold
4
151369
11-05 2024
13:30 Solrød Idrætscenter
8
-
1
11. maj
13:30
Solrød FC
8
FC Nakskov
1
151366
12-05 2024
11:00
Oversidder
12. maj
11:00
Oversidder
Vallensbæk IF
151368
to16-05 2024
17:00 Ishøj Idrætscenter
4
-
3
16. maj
17:00
Ishøj IF
4
Herfølge BK
3
149924
19-05 2024
13:00 Ishøj Idrætscenter
3
-
5
19. maj
13:00
Ishøj IF
3
FC Storebælt
5
151407
fr24-05 2024
19:00
Oversidder
OK+ stadion
24. maj
19:00
FC Nakskov
Oversidder
151374
25-05 2024
11:30 Ringsted Stadion
1
-
2
25. maj
11:30
Ringsted IF
1
Køge BK
2
151376
25-05 2024
12:00 Greve Idræts Center
2
-
1
25. maj
12:00
Greve Fodbold
2
Solrød FC
1
151377
25-05 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
7
25. maj
12:30
Vallensbæk IF
2
Ishøj IF
7
151375
26-05 2024
13:30 Herfølge Stadion
3
-
4
26. maj
13:30
Herfølge BK
3
FC Storebælt
4
151421
fr31-05 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
5
-
0
31. maj
19:00
Ishøj IF
5
FC Nakskov
0
151498
01-06 2024
13:30 Solrød Idrætscenter
4
-
1
01. jun
13:30
Solrød FC
4
Ringsted IF
1
151497
01-06 2024
16:00 Herfølge Stadion
7
-
1
01. jun
16:00
Herfølge BK
7
Vallensbæk IF
1
151408
02-06 2024
11:00
Oversidder
02. jun
11:00
Oversidder
Greve Fodbold
151531
02-06 2024
12:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2
-
1
02. jun
12:00
FC Storebælt
2
Køge BK
1
151578
fr07-06 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
07. jun
19:00
Køge BK
2
Solrød FC
1
151608
08-06 2024
11:00
Oversidder
Ringsted Stadion Kunstgræs
08. jun
11:00
Ringsted IF
Oversidder
151609
08-06 2024
12:00 Greve Idræts Center
0
-
0
08. jun
12:00
Greve Fodbold
0
Ishøj IF
0
152415
08-06 2024
13:30 OK+ stadion
4
-
3
08. jun
13:30
FC Nakskov
4
Herfølge BK
3
151610
ti11-06 2024
19:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
UHT
11. jun
19:00
FC Storebælt
Vallensbæk IF
UHT
152434
fr14-06 2024
19:00 Ishøj Idrætscenter
3
-
2
14. jun
19:00
Ishøj IF
3
Ringsted IF
2
152437
15-06 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
5
-
2
15. jun
12:30
Vallensbæk IF
5
FC Nakskov
2
152436
15-06 2024
13:30 Solrød Idrætscenter
3
-
2
15. jun
13:30
Solrød FC
3
FC Storebælt
2
152433
16-06 2024
11:00
Oversidder
16. jun
11:00
Oversidder
Køge BK
152435
16-06 2024
14:00 Herfølge Stadion
0
-
3
16. jun
14:00
Herfølge BK
0
Greve Fodbold
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Lørdag den 22. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind