U14 Drenge Mester (10) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
709667
06-04 2024
13:00 Slagelse Stadion Kunst
6
-
2
06. apr
13:00
Slagelse B&I
6
Nykøbing FC
2
709810
07-04 2024
11:00 Ringsted Stadion
8
-
0
07. apr
11:00
Ringsted IF
8
Herfølge BK
0
709949
07-04 2024
11:00 Røsnæshallen
3
-
1
07. apr
11:00
Raklev GI
3
Solrød FC
1
709952
14-04 2024
10:30 Nykøbing FC
0
-
3
14. apr
10:30
Nykøbing FC
0
Ringsted IF
3
709950
14-04 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
3
-
2
14. apr
12:00
Solrød FC
3
Slagelse B&I
2
709954
21-04 2024
11:00 Ringsted Stadion
5
-
3
21. apr
11:00
Ringsted IF
5
Solrød FC
3
709957
21-04 2024
12:00 Nykøbing FC
2
-
1
21. apr
12:00
Nykøbing FC
2
Herfølge BK
1
709953
21-04 2024
13:00 Slagelse Stadion Kunst
3
-
2
21. apr
13:00
Slagelse B&I
3
Raklev GI
2
709973
to25-04 2024
18:30 Røsnæshallen
0
-
3
25. apr
18:30
Raklev GI
0
Ringsted IF
3
709969
fr26-04 2024
19:00 Slagelse Stadion Kunst
1
-
2
26. apr
19:00
Slagelse B&I
1
Herfølge BK
2
709972
28-04 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
1
-
1
28. apr
12:00
Solrød FC
1
Nykøbing FC
1
709974
fr03-05 2024
18:30 Ringsted Stadion
6
-
2
03. maj
18:30
Ringsted IF
6
Slagelse B&I
2
709975
05-05 2024
12:00 Capelli Sport Stadion
2
-
4
05. maj
12:00
Herfølge BK
2
Solrød FC
4
709976
on08-05 2024
19:15 Nykøbing FC
2
-
0
08. maj
19:15
Nykøbing FC
2
Raklev GI
0
709977
11-05 2024
14:00 Solrød Idrætscenter
3
-
1
11. maj
14:00
Solrød FC
3
Raklev GI
1
710184
12-05 2024
12:00 Nykøbing FC
1
-
0
12. maj
12:00
Nykøbing FC
1
Slagelse B&I
0
710125
on15-05 2024
19:30 Capelli Sport Stadion
1
-
4
15. maj
19:30
Herfølge BK
1
Ringsted IF
4
709951
18-05 2024
13:30 Capelli Sport Stadion
0
-
3
18. maj
13:30
Herfølge BK
0
Raklev GI
3
710185
fr24-05 2024
18:30 Slagelse Stadion Kunst
4
-
4
24. maj
18:30
Slagelse B&I
4
Solrød FC
4
710186
25-05 2024
13:30 Ringsted Stadion
1
-
1
25. maj
13:30
Ringsted IF
1
Nykøbing FC
1
710187
26-05 2024
11:00 Røsnæshallen
3
-
1
26. maj
11:00
Raklev GI
3
Herfølge BK
1
710189
01-06 2024
13:30 Capelli Sport Stadion
1
-
5
01. jun
13:30
Herfølge BK
1
Nykøbing FC
5
710188
02-06 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
2
-
2
02. jun
12:00
Solrød FC
2
Ringsted IF
2
710192
08-06 2024
13:30 Capelli Sport Stadion
2
-
2
08. jun
13:30
Herfølge BK
2
Slagelse B&I
2
710191
09-06 2024
11:00 Ringsted Stadion
3
-
0
09. jun
11:00
Ringsted IF
3
Raklev GI
0
710358
09-06 2024
12:00 Nykøbing FC
2
-
4
09. jun
12:00
Nykøbing FC
2
Solrød FC
4
710190
on12-06 2024
18:30 Røsnæshallen
0
-
2
12. jun
18:30
Raklev GI
0
Slagelse B&I
2
710359
16-06 2024
10:30 Slagelse Stadion Kunst
2
-
5
16. jun
10:30
Slagelse B&I
2
Ringsted IF
5
710360
16-06 2024
12:00 Solrød Idrætscenter
5
-
2
16. jun
12:00
Solrød FC
5
Herfølge BK
2
710361
16-06 2024
12:00 Røsnæshallen
1
-
0
16. jun
12:00
Raklev GI
1
Nykøbing FC
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Finale
Lørdag den 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1 

Log ind