U7 drenge 3:3 (17) - 13. april, Pulje 8 (2024)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
341424
13-04 2024
10:00
Ringsted IF (3)
Solrød FC (3)
13. apr
10:00
Ringsted IF (3)
Solrød FC (3)
341425
13-04 2024
10:00
Solrød FC (4)
IF Frem Bjæverskov (2)
13. apr
10:00
Solrød FC (4)
IF Frem Bjæverskov (2)
341426
13-04 2024
10:20
Ejby IF Fodbold (2)
Borup IF Fodbold (2)
13. apr
10:20
Ejby IF Fodbold (2)
Borup IF Fodbold (2)
341427
13-04 2024
10:20
IF Frem Bjæverskov (2)
Ringsted IF (3)
13. apr
10:20
IF Frem Bjæverskov (2)
Ringsted IF (3)
341499
13-04 2024
10:40
Solrød FC (3)
Borup IF Fodbold (2)
13. apr
10:40
Solrød FC (3)
Borup IF Fodbold (2)
341762
13-04 2024
10:40
Ejby IF Fodbold (2)
Solrød FC (4)
13. apr
10:40
Ejby IF Fodbold (2)
Solrød FC (4)
341763
13-04 2024
11:00
IF Frem Bjæverskov (2)
Solrød FC (3)
13. apr
11:00
IF Frem Bjæverskov (2)
Solrød FC (3)
341764
13-04 2024
11:00
Ringsted IF (3)
Ejby IF Fodbold (2)
13. apr
11:00
Ringsted IF (3)
Ejby IF Fodbold (2)
341765
13-04 2024
11:20
Borup IF Fodbold (2)
Solrød FC (4)
13. apr
11:20
Borup IF Fodbold (2)
Solrød FC (4)
341766
13-04 2024
11:20
Solrød FC (3)
Ejby IF Fodbold (2)
13. apr
11:20
Solrød FC (3)
Ejby IF Fodbold (2)
341767
13-04 2024
11:40
Borup IF Fodbold (2)
IF Frem Bjæverskov (2)
13. apr
11:40
Borup IF Fodbold (2)
IF Frem Bjæverskov (2)
341768
13-04 2024
11:40
Solrød FC (4)
Ringsted IF (3)
13. apr
11:40
Solrød FC (4)
Ringsted IF (3)

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind