U7 drenge 3:3 (17) - 13. april, Pulje 22 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
352980
13-04 2024
10:00 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
10:00
Glostrup (1)
BSF (1)
352981
13-04 2024
10:00 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
10:00
Herstedøster IC (1)
Glostrup (2)
352982
13-04 2024
10:20 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
10:20
Glostrup (5)
BSF (2)
352983
13-04 2024
10:20 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
10:20
Orient GI (2)
Glostrup (1)
352984
13-04 2024
10:40 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
10:40
Glostrup (2)
Glostrup (5)
352985
13-04 2024
10:40 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
10:40
BSF (1)
Herstedøster IC (1)
352986
13-04 2024
11:00 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
11:00
BSF (2)
Orient GI (2)
352987
13-04 2024
11:00 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
11:00
Glostrup (1)
Herstedøster IC (1)
352988
13-04 2024
11:20 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
11:20
Glostrup (5)
Orient GI (2)
353022
13-04 2024
11:20 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
11:20
BSF (1)
Glostrup (2)
353025
13-04 2024
11:40 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
11:40
Herstedøster IC (1)
BSF (2)
353027
13-04 2024
11:40 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
11:40
Glostrup (5)
Glostrup (1)
353028
13-04 2024
12:00 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
12:00
Glostrup (2)
BSF (2)
353135
13-04 2024
12:00 Ballerup Idrætspark Ballerup-Skovlunde Fodbold
13. apr
12:00
Orient GI (2)
BSF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind