U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj, Pulje 20 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
150974
11-05 2024
12:00
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK (3)
Oversidder
150975
11-05 2024
12:00 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
12:00
AB (2)
B. 1973, Herlev (3)
150976
11-05 2024
12:20 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
12:20
Lyngby Boldklub 1921 (3)
BSF (2)
150977
11-05 2024
12:20 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
12:20
FC Holte (2)
Virum-Sorgenfri BK (3)
150978
11-05 2024
12:40 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
12:40
B. 1973, Herlev (3)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
150979
11-05 2024
12:40
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
12:40
Oversidder
AB (2)
150980
11-05 2024
13:00 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
13:00
BSF (2)
FC Holte (2)
150981
11-05 2024
13:00 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
13:00
Virum-Sorgenfri BK (3)
AB (2)
150982
11-05 2024
13:20 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
13:20
Lyngby Boldklub 1921 (3)
FC Holte (2)
150983
11-05 2024
13:20
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
13:20
Oversidder
B. 1973, Herlev (3)
150984
11-05 2024
13:40 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
13:40
AB (2)
BSF (2)
175585
11-05 2024
13:40 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
13:40
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Virum-Sorgenfri BK (3)
175586
11-05 2024
14:00 Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
14:00
B. 1973, Herlev (3)
BSF (2)
175587
11-05 2024
14:00
Oversidder
Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
11. maj
14:00
FC Holte (2)
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.

Log ind