U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april, Pulje 1 (2024)

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
872772
13-04 2024
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Køge BK
13. apr
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Køge BK
872773
13-04 2024
10:00
Sorø Freja
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
13. apr
10:00
Sorø Freja
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
872774
13-04 2024
10:20
B. 73, Slagelse
Næstved I.F.
13. apr
10:20
B. 73, Slagelse
Næstved I.F.
872775
13-04 2024
10:20
Holmegaard GB
Herfølge BK
13. apr
10:20
Holmegaard GB
Herfølge BK
872776
13-04 2024
10:40
Køge BK
Sorø Freja
13. apr
10:40
Køge BK
Sorø Freja
872778
13-04 2024
10:40
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
B. 73, Slagelse
13. apr
10:40
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
B. 73, Slagelse
872777
13-04 2024
11:00
Næstved I.F.
Holmegaard GB
13. apr
11:00
Næstved I.F.
Holmegaard GB
872779
13-04 2024
11:00
Herfølge BK
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
13. apr
11:00
Herfølge BK
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
872781
13-04 2024
11:20
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Sorø Freja
13. apr
11:20
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Sorø Freja
872782
13-04 2024
11:20
Køge BK
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
13. apr
11:20
Køge BK
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
872890
13-04 2024
11:40
B. 73, Slagelse
Holmegaard GB
13. apr
11:40
B. 73, Slagelse
Holmegaard GB
872931
13-04 2024
11:40
Næstved I.F.
Herfølge BK
13. apr
11:40
Næstved I.F.
Herfølge BK
872932
13-04 2024
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
B. 73, Slagelse
13. apr
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
B. 73, Slagelse
872933
13-04 2024
12:00
Køge BK
Næstved I.F.
13. apr
12:00
Køge BK
Næstved I.F.
872934
13-04 2024
12:20
Sorø Freja
Holmegaard GB
13. apr
12:20
Sorø Freja
Holmegaard GB
872935
13-04 2024
12:20
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Herfølge BK
13. apr
12:20
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Herfølge BK

Stilling

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind