U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april, Pulje 4 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
585788
13-04 2024
09:00 Himmelev Idrætspark Bane 6B-I Himmelev-Veddelev BK
13. apr
09:00
Ølstykke FC (1)
KFUM BK, Roskilde
585809
13-04 2024
09:00 Himmelev Idrætspark Bane 6B-II Himmelev-Veddelev BK
13. apr
09:00
Svogerslev BK
Ølstykke FC (2)
585810
13-04 2024
09:20 Himmelev Idrætspark Bane 6B-I Himmelev-Veddelev BK
13. apr
09:20
Slangerup & Omegn IF
Himmelev-Veddelev BK
585811
13-04 2024
09:20
LSF
Himmelev Idrætspark Bane 6B-II Himmelev-Veddelev BK
13. apr
09:20
LSF
Ølstykke FC (1)
585814
13-04 2024
09:40 Himmelev Idrætspark Bane 6B-I Himmelev-Veddelev BK
13. apr
09:40
Ølstykke FC (2)
Slangerup & Omegn IF
585815
13-04 2024
09:40 Himmelev Idrætspark Bane 6B-II Himmelev-Veddelev BK
13. apr
09:40
KFUM BK, Roskilde
Svogerslev BK
585816
13-04 2024
10:00
LSF
Himmelev Idrætspark Bane 6B-I Himmelev-Veddelev BK
13. apr
10:00
Himmelev-Veddelev BK
LSF
585817
13-04 2024
10:00 Himmelev Idrætspark Bane 6B-II Himmelev-Veddelev BK
13. apr
10:00
Ølstykke FC (1)
Svogerslev BK
585818
13-04 2024
10:20
LSF
Himmelev Idrætspark Bane 6B-I Himmelev-Veddelev BK
13. apr
10:20
Slangerup & Omegn IF
LSF
585819
13-04 2024
10:20 Himmelev Idrætspark Bane 6B-II Himmelev-Veddelev BK
13. apr
10:20
KFUM BK, Roskilde
Ølstykke FC (2)
585924
13-04 2024
10:40 Himmelev Idrætspark Bane 6B-I Himmelev-Veddelev BK
13. apr
10:40
Svogerslev BK
Himmelev-Veddelev BK
585925
13-04 2024
10:40 Himmelev Idrætspark Bane 6B-II Himmelev-Veddelev BK
13. apr
10:40
Slangerup & Omegn IF
Ølstykke FC (1)
585926
13-04 2024
11:00 Himmelev Idrætspark Bane 6B-I Himmelev-Veddelev BK
13. apr
11:00
Ølstykke FC (2)
Himmelev-Veddelev BK
585927
13-04 2024
11:00
LSF
Himmelev Idrætspark Bane 6B-II Himmelev-Veddelev BK
13. apr
11:00
LSF
KFUM BK, Roskilde
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind