U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april, Pulje 4 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
590665
14-04 2024
10:00 Birkerød Stadion 6A1 IF Skjold Birkerød
14. apr
10:00
BFC Lundegården
Herlev IF
590666
14-04 2024
10:00 Birkerød Stadion 6A2 IF Skjold Birkerød
14. apr
10:00
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
590667
14-04 2024
10:20 Birkerød Stadion 6A1 IF Skjold Birkerød
14. apr
10:20
FC Holte
Orient GI
590668
14-04 2024
10:20 Birkerød Stadion 6A2 IF Skjold Birkerød
14. apr
10:20
IF Skjold Birkerød
BFC Lundegården
590669
14-04 2024
10:40 Birkerød Stadion 6A1 IF Skjold Birkerød
14. apr
10:40
Herlev IF
Orient GI
590674
14-04 2024
10:40 Birkerød Stadion 6A2 IF Skjold Birkerød
14. apr
10:40
FC Holte
Hørsholm-Usserød IK
591384
14-04 2024
11:00 Birkerød Stadion 6A1 IF Skjold Birkerød
14. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
Herlev IF
591385
14-04 2024
11:00 Birkerød Stadion 6A2 IF Skjold Birkerød
14. apr
11:00
BFC Lundegården
FC Holte
591387
14-04 2024
11:20 Birkerød Stadion 6A1 IF Skjold Birkerød
14. apr
11:20
Orient GI
Hørsholm-Usserød IK
591388
14-04 2024
11:20 Birkerød Stadion 6A2 IF Skjold Birkerød
14. apr
11:20
Herlev IF
FC Holte
591389
14-04 2024
11:40 Birkerød Stadion 6A1 IF Skjold Birkerød
14. apr
11:40
Orient GI
IF Skjold Birkerød
591983
14-04 2024
11:40 Birkerød Stadion 6A2 IF Skjold Birkerød
14. apr
11:40
Hørsholm-Usserød IK
BFC Lundegården
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Hjælp til niveau-inddeling: Link

Husk tilmeldingsfristen den 8/4 til 2. runde 3:3 og 5:5, der spilles 27.-28. april.

Log ind