Christian Gamst-HalleTel: 23812577 / Mobil: 23812577
Hillerød Fodbold (2)
Spillested
Hillerød Stadion
Orange
Sort
Sort
Træner
Christoffer SkjøttTel: / Mobil: 53819229
Træner
Jeppe CurthTel: / Mobil: 22620280
Træner
Emil PoulsenTel: / Mobil: 51236192
Træner
Martin ChristensenTel: / Mobil: 23259929
Træner
Jens ØsterlindTel: / Mobil: 20741473
Assistent
Sarah SchmidtTel: / Mobil: 29364929
Assistent
Camilla RunestenTel: / Mobil: 24914194
Assistenttræner
Lucas Møller SchultzTel: / Mobil: 21630367
Kampklar assistent
Andreas Skov WiborgTel: / Mobil: 60 84 56 19
Kampklar assistent
Christian Gamst-HalleTel: 23812577 / Mobil: 23812577
Humlebæk BK
Spillested
Humlebæk Stadion
Hvid
Blå
Træner
Morten ElleskovTel: / Mobil: 23236655
Træner
Martin IversenTel: / Mobil: 51229497
Træner
Niels Ettrup PetersenTel: / Mobil: 31105362
Assistenttræner
Emil GodiksenTel: / Mobil: 30221197
Assistenttræner
Lasse BrandtTel: / Mobil: 50508361
Nivå-Kokkedal FK
Spillested
Karsemosegård
Blå/Sort
Blå
Blå
Holdleder
Caroline FennebergTel: / Mobil: 27138838
Teamleder
Morten Kofod LandboTel: / Mobil: 31 39 52 40
Store Lyngby IF
Spillested
St. Lyngby Stadion
Rød
Rød
Rød
Ålholm IF
Spillested
Ålholmskolen
Hvid
Rød
Hvid
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.