Carl Legart BerthelsenTel: 50554011 / Mobil: 50554011
Assistent
Henrik Wendel NielsenTel: / Mobil: 26123200
Assistenttræner
Mikkel BøeghTel: 60587800 / Mobil: 60536905
Herlev IF
Spillested
Herlev IF Oasen
Hvid
Blå
Rød
Træner
Naveed Bobby JamalTel: / Mobil: 51616720
Træner
Andreas Hostrup RoederTel: / Mobil: 28494092
Træner
Betim DjaferiTel: 52927144 / Mobil: 52927144
IF Skjold Birkerød
Spillested
Birkerød Stadion
Gul/Sort
Sort
Sort
Holdleder
Michael BjerregaardTel: 21724208 / Mobil: 21724208
Sportschef
Frederik AndersenTel: / Mobil: 27154946
Assistenttræner
Sebastian Mellado JensenTel: / Mobil: 60558845
Assistenttræner
Anton Garde SommerTel: / Mobil: 50160680
Assistenttræner
Matthias NielsenTel: / Mobil: 22707744
Nivå-Kokkedal FK
Spillested
Karsemosegård
Blå/Sort
Blå
Blå
Træner
Ømer Faruk AytacTel: / Mobil: 26396428
Orient GI
Spillested
Islev Skole kunst
Hvid
Rød
Rød
Holdleder
Ali NajimTel: / Mobil: 30110989
Holdleder
Elene KhouryTel: / Mobil: 51944149
Træner
Ali BouallouchTel: / Mobil: 28446681
Assistenttræner
Martin DanholthTel: / Mobil: 60809543
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.