U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne, Pulje 2 (2024)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
253477
15-06 2024
09:00 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
09:00
Ølstykke FC
Bramsnæs FB (1)
253478
15-06 2024
09:00 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
09:00
Bramsnæs FB (2)
Kirke Hyllinge IF (1)
249754
15-06 2024
09:20 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
09:20
Kirke Hyllinge IF (2)
Ålholm IF
249755
15-06 2024
09:20 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
09:20
Kirke Hyllinge IF (1)
Ølstykke FC
249756
15-06 2024
09:40 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
09:40
Bramsnæs FB (1)
Ålholm IF
249757
15-06 2024
09:40 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
09:40
Kirke Hyllinge IF (2)
Bramsnæs FB (2)
249758
15-06 2024
10:00 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
10:00
Kirke Hyllinge IF (1)
Bramsnæs FB (1)
249759
15-06 2024
10:00 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
10:00
Ølstykke FC
Kirke Hyllinge IF (2)
249760
15-06 2024
10:20 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
10:20
Ålholm IF
Bramsnæs FB (2)
249761
15-06 2024
10:20 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
10:20
Bramsnæs FB (1)
Kirke Hyllinge IF (2)
250547
15-06 2024
10:40 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
10:40
Ålholm IF
Kirke Hyllinge IF (1)
250548
15-06 2024
10:40 Bramsnæsvighallen Bramsnæs FB
15. jun
10:40
Bramsnæs FB (2)
Ølstykke FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på clan@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. Ved 5:5-stævne: 8 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind