U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs, P4E

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
960646
ma08-04 2024
22:00
Oversidder
Husumparken
08. apr
22:00
Husum 2
Oversidder
960643
13-04 2024
10:00
Oversidder
13. apr
10:00
Oversidder
Ørestad IF 2
960644
13-04 2024
10:00 Sundby Idrætspark
4
-
1
13. apr
10:00
B 1908 4
4
FB 3
1
958078
13-04 2024
12:00 Mimersparken
7
-
1
13. apr
12:00
Nørrebro United 3
7
Kastrup 3
1
960645
13-04 2024
12:30 B1903
3
-
2
13. apr
12:30
B 1903 4
3
HIK 4
2
960809
ma15-04 2024
22:00
Oversidder
15. apr
22:00
Oversidder
B 1908 4
960649
on17-04 2024
17:30 Sundby Idrætspark
0
-
7
17. apr
17:30
Ørestad IF 2
0
Nørrebro United 3
7
960651
fr19-04 2024
17:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
19. apr
17:00
FB 3
Oversidder
960647
21-04 2024
12:00 HIK
4
-
3
21. apr
12:00
HIK 4
4
Husum 2
3
960648
21-04 2024
12:00 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
4
21. apr
12:00
Kastrup 3
2
B 1903 4
4
302343
ma22-04 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
22. apr
22:00
Oversidder
Oversidder
372133
27-04 2024
12:00 Husumparken
2
-
4
27. apr
12:00
Husum 2
2
B 1908 4
4
960811
27-04 2024
12:30 Mimersparken
10
-
2
27. apr
12:30
Nørrebro United 3
10
FB 3
2
960810
27-04 2024
14:00 HIK
UHT
27. apr
14:00
HIK 4
Kastrup 3
UHT
371872
28-04 2024
12:00 B1903
6
-
3
28. apr
12:00
B 1903 4
6
Ørestad IF 2
3
826486
ma29-04 2024
22:00
Oversidder
29. apr
22:00
Oversidder
Nørrebro United 3
801384
fr03-05 2024
17:00 Jens Jessens Vej
4
-
9
03. maj
17:00
FB 3
4
B 1903 4
9
801380
04-05 2024
10:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
2
-
4
04. maj
10:00
Ørestad IF 2
2
HIK 4
4
801383
05-05 2024
10:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
05. maj
10:00
B 1908 4
Oversidder
801377
ma06-05 2024
17:00 Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
5
06. maj
17:00
Kastrup 3
1
Husum 2
5
961763
ma06-05 2024
22:00
Oversidder
B1903
06. maj
22:00
B 1903 4
Oversidder
961753
11-05 2024
12:00 Kastrup IA ved Røllikevej
4
-
0
11. maj
12:00
Kastrup 3
4
Ørestad IF 2
0
961764
11-05 2024
12:00
Oversidder
Husumparken
11. maj
12:00
Husum 2
Oversidder
960860
11-05 2024
12:30 Mimersparken
3
-
1
11. maj
12:30
Nørrebro United 3
3
B 1908 4
1
960858
11-05 2024
14:00 HIK
UHT
11. maj
14:00
HIK 4
FB 3
UHT
961769
ma13-05 2024
22:00
Oversidder
13. maj
22:00
Oversidder
HIK 4
961768
on15-05 2024
17:30 Jens Jessens Vej
2
-
4
15. maj
17:30
FB 3
2
Kastrup 3
4
961765
18-05 2024
10:00
Oversidder
18. maj
10:00
Oversidder
Nørrebro United 3
961766
18-05 2024
10:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
5
-
2
18. maj
10:00
Ørestad IF 2
5
Husum 2
2
961767
18-05 2024
14:00 Sundby Idrætspark
HMH
18. maj
14:00
B 1908 4
B 1903 4
HMH
961771
ma20-05 2024
22:00
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej
20. maj
22:00
Kastrup 3
Oversidder
961772
25-05 2024
10:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
1
-
4
25. maj
10:00
Ørestad IF 2
1
FB 3
4
961773
25-05 2024
12:30
Oversidder
B1903
25. maj
12:30
B 1903 4
Oversidder
961770
26-05 2024
09:30 HIK
1
-
4
26. maj
09:30
HIK 4
1
B 1908 4
4
961774
26-05 2024
12:00 Husumparken
4
-
4
26. maj
12:00
Husum 2
4
Nørrebro United 3
4
962033
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
27. maj
22:00
Oversidder
Ørestad IF 2
961776
01-06 2024
10:00
Oversidder
01. jun
10:00
Oversidder
HIK 4
961775
01-06 2024
11:15 Mimersparken
4
-
3
01. jun
11:15
Nørrebro United 3
4
B 1903 4
3
962036
01-06 2024
12:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
3
-
1
01. jun
12:00
Ørestad IF 2
3
B 1908 4
1
962032
02-06 2024
11:30 Husumparken
5
-
6
02. jun
11:30
Husum 2
5
FB 3
6
961777
02-06 2024
12:00 Sundby Idrætspark
9
-
0
02. jun
12:00
B 1908 4
9
Kastrup 3
0
962037
08-06 2024
11:00 B1903
5
-
3
08. jun
11:00
B 1903 4
5
Husum 2
3
962034
08-06 2024
14:00 HIK
3
-
7
08. jun
14:00
HIK 4
3
Nørrebro United 3
7
962035
09-06 2024
12:00
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej
09. jun
12:00
Kastrup 3
Oversidder
962038
09-06 2024
12:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
09. jun
12:00
FB 3
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind