U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs, P4D

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
962040
06-04 2024
14:00 Skovshoved I P
3
-
1
06. apr
14:00
Skovshoved IF 2
3
Nørrebro United 4
1
962042
ma08-04 2024
22:00
Oversidder
Valby Idrætspark
08. apr
22:00
Fremad Valby 2
Oversidder
962043
on10-04 2024
18:30
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark
10. apr
18:30
Brønshøj/Fix 3
Oversidder
962041
fr12-04 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
3
12. apr
17:45
KB 7
2
B 1903 3
3
962039
13-04 2024
13:00
Oversidder
13. apr
13:00
Oversidder
Husum
962048
ma15-04 2024
22:00
Oversidder
15. apr
22:00
Oversidder
KB 7
962044
on17-04 2024
22:00
Oversidder
17. apr
22:00
Oversidder
Brønshøj/Fix 3
962047
fr19-04 2024
17:00 B1903
2
-
3
19. apr
17:00
B 1903 3
2
Skovshoved IF 2
3
962045
20-04 2024
12:00 Husumparken
6
-
2
20. apr
12:00
Husum
6
Fremad Valby 2
2
962046
21-04 2024
10:00
Oversidder
Mimersparken
21. apr
10:00
Nørrebro United 4
Oversidder
962049
ma22-04 2024
22:00
Oversidder
22. apr
22:00
Oversidder
Husum
962051
ma22-04 2024
22:00
Oversidder
Skovshoved I P
22. apr
22:00
Skovshoved IF 2
Oversidder
970920
on24-04 2024
18:30 Tingbjerg Idrætspark
1
-
10
24. apr
18:30
Brønshøj/Fix 3
1
KB 7
10
962050
27-04 2024
13:00
Oversidder
27. apr
13:00
Oversidder
B 1903 3
962052
28-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
4
-
2
28. apr
10:00
Fremad Valby 2
4
Nørrebro United 4
2
971147
ma29-04 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
29. apr
22:00
Oversidder
Oversidder
971144
04-05 2024
10:00
Oversidder
Mimersparken
04. maj
10:00
Nørrebro United 4
Oversidder
971146
05-05 2024
10:00 B1903
4
-
2
05. maj
10:00
B 1903 3
4
Fremad Valby 2
2
971145
05-05 2024
11:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
05. maj
11:30
KB 7
2
Skovshoved IF 2
4
971143
05-05 2024
15:30 Husumparken
12
-
0
05. maj
15:30
Husum
12
Brønshøj/Fix 3
0
971162
ma06-05 2024
22:00
Oversidder
06. maj
22:00
Oversidder
B 1903 3
971167
ma06-05 2024
22:00
Oversidder
Valby Idrætspark
06. maj
22:00
Fremad Valby 2
Oversidder
971168
on08-05 2024
18:30 Tingbjerg Idrætspark
12
-
1
08. maj
18:30
Brønshøj/Fix 3
12
Skovshoved IF 2
1
971165
11-05 2024
10:00 Husumparken
HHT
11. maj
10:00
Husum
Nørrebro United 4
HHT
971164
11-05 2024
11:00
Oversidder
11. maj
11:00
Oversidder
KB 7
971169
ma13-05 2024
22:00
Oversidder
Skovshoved I P
13. maj
22:00
Skovshoved IF 2
Oversidder
971175
ma13-05 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
13. maj
22:00
Oversidder
Oversidder
971171
fr17-05 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
3
17. maj
17:45
KB 7
1
Fremad Valby 2
3
971170
19-05 2024
12:30 Mimersparken
1
-
10
19. maj
12:30
Nørrebro United 4
1
Brønshøj/Fix 3
10
971172
19-05 2024
16:00 B1903
6
-
0
19. maj
16:00
B 1903 3
6
Husum
0
971178
ma20-05 2024
22:00
Oversidder
20. maj
22:00
Oversidder
KB 7
971183
on22-05 2024
18:30
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark
22. maj
18:30
Brønshøj/Fix 3
Oversidder
971181
25-05 2024
10:00 Mimersparken
1
-
4
25. maj
10:00
Nørrebro United 4
1
B 1903 3
4
971182
25-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
3
-
4
25. maj
12:00
Fremad Valby 2
3
Skovshoved IF 2
4
971180
25-05 2024
15:30
Oversidder
Husumparken
25. maj
15:30
Husum
Oversidder
971185
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
Skovshoved I P
27. maj
22:00
Skovshoved IF 2
Oversidder
971189
on29-05 2024
18:30 Tingbjerg Idrætspark
3
-
6
29. maj
18:30
Brønshøj/Fix 3
3
B 1903 3
6
971190
on29-05 2024
22:00
Oversidder
29. maj
22:00
Oversidder
Nørrebro United 4
971188
01-06 2024
11:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
01. jun
11:30
KB 7
1
Husum
5
971184
01-06 2024
13:00
Oversidder
01. jun
13:00
Oversidder
Fremad Valby 2
971199
ma03-06 2024
22:00
Oversidder
B1903
03. jun
22:00
B 1903 3
Oversidder
971191
on05-06 2024
22:00
Oversidder
Oversidder
05. jun
22:00
Oversidder
Oversidder
971195
08-06 2024
10:00 Mimersparken
3
-
3
08. jun
10:00
Nørrebro United 4
3
KB 7
3
971194
09-06 2024
10:00 Husumparken
10
-
1
09. jun
10:00
Husum
10
Skovshoved IF 2
1
971196
09-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
3
-
3
09. jun
10:00
Fremad Valby 2
3
Brønshøj/Fix 3
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind