Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs, P2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
462144
ti02-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
UHT
02. apr
19:30
Sydhavn FF
Skjold 3
UHT
462143
to04-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
11
04. apr
18:00
Sønderbro Fight 2
1
HB 4
11
462145
06-04 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
06. apr
12:30
KFB 2
1
Nørrebro United 6
2
462147
ma08-04 2024
19:30 Lundehusparken
5
-
0
08. apr
19:30
Skjold 3
5
KFB 2
0
462146
to11-04 2024
20:00 Lundehusparken
1
-
3
11. apr
20:00
Nørrebro United 6
1
Sønderbro Fight 2
3
462148
13-04 2024
10:00 Fælledparken
7
-
0
13. apr
10:00
HB 4
7
Sydhavn FF
0
462150
ti16-04 2024
20:45 Valby Idrætspark
3
-
0
16. apr
20:45
Sydhavn FF
3
Nørrebro United 6
0
462149
to18-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
18. apr
18:00
Sønderbro Fight 2
2
KFB 2
1
462151
on24-04 2024
18:00 Fælledparken
4
-
1
24. apr
18:00
HB 4
4
Skjold 3
1
462152
to25-04 2024
17:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
11
25. apr
17:30
Sønderbro Fight 2
0
Skjold 3
11
462153
27-04 2024
13:00 Nørrebroparken
1
-
7
27. apr
13:00
Nørrebro United 6
1
HB 4
7
462155
ma29-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
6
-
3
29. apr
19:15
Sydhavn FF
6
Sønderbro Fight 2
3
462156
ma29-04 2024
19:30 Lundehusparken
8
-
1
29. apr
19:30
Skjold 3
8
Nørrebro United 6
1
462154
on01-05 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
01. maj
19:00
KFB 2
0
Sydhavn FF
4
462157
04-05 2024
13:45 Fælledparken
9
-
0
04. maj
13:45
HB 4
9
KFB 2
0
462159
ti07-05 2024
18:15 Lundehusparken
10
-
1
07. maj
18:15
Skjold 3
10
Sydhavn FF
1
462160
11-05 2024
15:00 Fælledparken
14
-
0
11. maj
15:00
HB 4
14
Sønderbro Fight 2
0
462158
12-05 2024
16:00 Nørrebroparken
3
-
0
12. maj
16:00
Nørrebro United 6
3
KFB 2
0
462162
ma13-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
0
-
6
13. maj
18:00
Sydhavn FF
0
HB 4
6
462161
to16-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
16. maj
18:00
Sønderbro Fight 2
3
Nørrebro United 6
2
462163
18-05 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
18. maj
12:30
KFB 2
Skjold 3
HHT
462164
19-05 2024
13:00 Nørrebroparken
2
-
7
19. maj
13:00
Nørrebro United 6
2
Sydhavn FF
7
462165
ti21-05 2024
18:30 Fælledparken
3
-
0
21. maj
18:30
Skjold 3
3
HB 4
0
462166
25-05 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
25. maj
12:30
KFB 2
2
Sønderbro Fight 2
1
462169
ma27-05 2024
19:15 Fælledparken
12
-
2
27. maj
19:15
HB 4
12
Nørrebro United 6
2
462167
ma27-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
3
-
1
27. maj
20:30
Sydhavn FF
3
KFB 2
1
462168
ti28-05 2024
18:15 Lundehusparken
0
-
2
28. maj
18:15
Skjold 3
0
Sønderbro Fight 2
2
462170
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
2
-
1
08. jun
12:30
Sønderbro Fight 2
2
Sydhavn FF
1
462171
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
1
-
4
08. jun
12:30
Nørrebro United 6
1
Skjold 3
4
462172
08-06 2024
12:30 Valby Idrætspark
0
-
20
08. jun
12:30
KFB 2
0
HB 4
20
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Ingen

Log ind